Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vajon Magyarország kifog...

Vajon Magyarország kifog jutni a foci VB-re 2010-ben?

Figyelt kérdés
Ne legyünk pesszimisták, max. realisták, szóval szerintetek milyen esélyeink vannak? Vajon elverjük Krisztinya Rinyáldóékat :D?
2009. aug. 7. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Kijutni szerintem nem fogunk. Vegyük azt figyelembe hogy eddig csak könnyebb meccseink voltak (leszámítva a svéd meccset). A neheze még csak most jön.


Viszont a közeljövőben lehet esélyünk kijutni tornákra mert a válogatottunk évről-évre jobb lesz.


Hajrá Magyarok!:)

2009. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
nem
2009. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem, amúgy a VB -re könnyebb kijutni vagy az EB -re? Vagy kb. ugyanolyan nehéz, csak a sorsolástól függ?
2009. aug. 7. 19:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Most kivételesen elég tűrhetők az esélyek - végre nem kell a fél selejtezőt már a biztos kiesés tudatában végigülni.

Egyébként inkább ne legyünk realisták,mert a reális papírforma szerint most sorban jönnének a vereségek.Bízzunk a meglepetésekben!Az mindíg ott figyel a pakliban (még a magyarban is!).

2009. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
már ha döntetlennel kibekkeljük a magyar-svéd + magyar -portugál meccset lesz esélyünk, főleg ha mások is x-elnek! Sztem most reális esély van a kijutásra!
2009. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Szerintem kijutunk! Hajrá magyarok! Hajrá Vidi!
2009. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem.Figyeljétek csak meg Dániát. Ö már 95% hogy kijut. Na most kérdem én, se Ibrahimovic, se C.Ronaldo nem lesz ott? Na ne má'! Olyan vérre menő játéknak fogják venni ellenünk a meccset, hogy csak na. Esélyünk sincs még a 2. helyre se.....
2009. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem van esély:) nagyon fogok szurkolni. végülis vannak meglepetések. pl 2004ben görögország megnyerte az EB-t. pedig erre ki számitott? semmi esélye nem volt.
2009. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ne menjünk el 2004- ig, hiszen MI vertük meg nemrég az olaszokat, én nagyon reménykedem :D
2009. aug. 7. 22:19
 10/11 A kérdező kommentje:

Krisztina Rinyáldó és Ibra önmagukban nem érnek sokat.

A Portugálok eddig nem játszottak túl jól, a svédek pedig alig tudtak minket megverni (mi is nyerhettünk volna játék alapján, de egy x-et biztosan megérdemeltünk volna).

2009. aug. 7. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!