Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek Cristiano...

Mi a véleményetek Cristiano Ronaldoról mint emberről, és mint focistáról?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Emberileg szerintem nagyon becsmérelhetett ember. Aki nagyon szereti, sőt minden videóját látta az láthatta, hogy régebben vért adott szegény gyerekeknek és rengeteg pénz utalt az árváknak. Madeirának 50000 eurót ajánlott fel jótékonyságra. Régebben kicsit nagy volt az arca, mert iszonyatosan sokan cselezett, de szerintem, aki ennyit edzett ezért, hogy itt tartson, az megérdemli ezt. Én nagyon felnézek rá, hogy ide jutott és ennyit letett az asztalra és persze azért is, mert rengeteget edzhetett. Neten kb 600 millió videó található róla, szóval elég nagy klasszis. Szerintem 2010 övé lett volna az aranylabda, de ez már a múlt. Remélem most ő kapja a díjat.

Szerintem a szabadrúgásai nagyon sokat romlott, mert évente 1-2t lő kb. De azt is kitanulta az nagyon sok edzés/gyakorlást igényelhetett. Meg ez a rengeteg cselt, amit ő talált ki az meg nem emberi dolog. :)

Futásáról annyit, hogy Usain Bolt tanította meg a helyes futótechnikára, abszolút ő a leggyorsabb.

Ennyi lenne.

2012. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 lee12 ***** válasza:
bale(tottenhemes, nem tudom hogy írják ) jóval gyorsabb
2012. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 VVMMvvmm ***** válasza:
14%

Hát nem leszek túl népszerű itt.Na mindegy.

1.Pocsékul rúgja a szabadrúgást.

2. Biciklicsele nevetséges.

A Real Madrid együttesében könnyű jól játszani.

De mit ért el Portugáliával? Nyert vb-t, eb-t?

Hány gólt lőtt a 2010-es vb-n? 1 nyamvadt béna gólt KNDK-nak a legpocsékabb vb. csapatnak.

Szerintem Gera,Dzsudzsák vagy Hajnal tehetségesbb.

Számomra Ronaldo egy jól menedzseltfelépített,túlértékelt celeb.

Nézzétek meg Maradona második gólját 1986-ban a vb-n

Anglia ellen! Valahol ott kezdődik a jó labdarúgó.

2012. okt. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Én elismerem, hogy jó focista, de valamiért az emberi énjével nem vagyok kibékülve. Hisztis, egoista, nagyképű, stb...

2010ben övé lett volna az aranylabda???? Ember, hallottál egy bizonyos Xaviról, aki mindent megnyert klubszinten akkor és a spanyol válogatott motorja volt? Na övé lett volna az aranylabda, nem Ronié. Emellett tényleg tisztelem CR-t, de a viselkedésén még csiszolnia kell.

2012. okt. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

krisibadi:

Ezeket kár felsorolni mert minden sztár megteszik. A legtöbb ilyen eseményen vannak riporterek fényképészek is. Ezek nekik médiaesemények. Ezekből nem derül ki, hogy önszántából is megtenné-e.

Az ilyen eseményeket a saját menedzsereik(ügynökeik) szervezik le.


Amúgy 2010be miért övé lett volna az aranylabda? nem nyert semmit. Sneijdernek kellett volna nyerni.

2012. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

Mint focista:

Mióta a Madridban játszik,egy meleg lett belőle.MU-ban önző volt,de könyörgöm,legalább tudott focizni!Szabadrúgásokat én jobban lövöm,már egy normális cselt nem tud megcsinálni(jó néha néha azért bejön 1)Úgy játszik mint egy ovis.Ugye ő balszélső és múltkor láttam,ja és nem egyszer volt ilyen:Szalad befelé a tizenhatosra és megy bent Benzema másik oldalon Dí Mariska,de nem oda passzol,mert neki Marcelo a haverja,ezért kiteszi sarokkal Marcelonak....Néha nevetségesen nagy helyzeteket hagy ki,még mindig nagyképű(gondolok itt a kapura sarkazásokra stb..)Amúgy ezek mellett nem jól játékos,hiszen elképesztő nehéz lehet egy Özil indítást elrúgni a hosszúba,vagy egy Dí Maria beadást 2 méterről bebelsőzni,vagy egy visszafejelt labdát befejelni vagy egy kipattanó Özil/Alonso lövést 7 méterről a léc alá vágni,és azt a sok büntetőt belőni jaaj szörnyű lehet..Ja és Bale,Walcott,Lennon 5x gyorsabbak,40 éves izomagy hátvédek futják le..

Mint ember:

Nézzük meg azokat a gólörömöket,mindent elárul...Amúgy jótékonykodik meg minden,de az csak 1 reklámfogás(ha nem akkor viszont szép gesztus)

2012. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
beképzelt egy ember,de nem rossz játékos.
2012. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

8: a realban teljesedett ki? :D:D

hát, te se láttad ő soha játszani előtte. Pedig a real előtt bl döntőkben játszott és aranylabdát is nyert, náluk fele ennyit se ért el.

Igaz a csapat is sokkal gyengébb

2012. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8: És a színészkedése? A nagyképűsége? Gondolok arra amikor mutogatta a combját,meg hogy mekkora ész...Ha nem kap meg egy tizit,amikor eldobja magát a 16-os előtt,akkor már a földet püföli..szánalmas.A labda kibikázásra gondolom Messit érted.A különbség csak az,hogy ha nem kap meg egy tizit akkor nem a földet püföli,sőt volt már olyan,hogy csak röhögött rajta.Nem dobja el magát,nem borul el,mint egy zsák.
2012. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 zétike09 ***** válasza:
És amikor egy 10 éves kislánynak nem adott autogrammot?Az mekkora pofátlanság volt!Akkor letette a hírnevét!
2013. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!