Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Cső! Elakarom kezdeni a c....

Lego65 kérdése:

Cső! Elakarom kezdeni a c. ronaldo féle cselt am, nem vagyok nagyon gyorslábű sőtt nem vook annyira nagyon nagyon jó focista csak annyi lenne h kb hány hétig tartana és hánny órát kéne egy nap ahhoz gyakorolnom h sikerüljön?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez ugye nem komoly kérdés?

Ha igen akkor 15nap 13óra és 12perc. Ennyit eszed lehetne már, hogy nem robotok vagyunk, akin ha elindítanak egy programot x idő alatt fejezi be...

2012. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ha ha nagyon vicces

de én nem így értettem csak h kb mennyi idő,úristen

2012. nov. 2. 22:31
 3/7 anonim válasza:
25%
Ki aza c.ronaldo?:D ViscaBarca
2012. nov. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más.Akár lehet egy nap is, de akár hetek is.

Ha adhatok egy tanácsot szerintem szedd részekre.Egyik nap gyakorlod az első részét( tudod amikor jobb lábbal elhúzza és bal láb mellett megállítja).Ha ez már nagyon jól megy akkor kezd a másikat és így tovább és mikor már nagyon jól megy mindegyik, akkor egyszerre gyakorlod.

Nem kell feltétlenül napokba beosztanod.

Am szerintem 1 vagy 2 hét,de több az már sok

2012. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ha 1-2 napig gyakorlod, szinte biztos hogy jobban fog menni mint CR-nek
2012. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
utolsó gondolom te is megye 4 ben rúgod a bőrt:D
2012. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a norm. válaszokat
2012. nov. 9. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!