Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Késő 20 évesen elkezdeni...

Késő 20 évesen elkezdeni kézilabdázni?

Figyelt kérdés
Ilyen amatőr szinten, csapatba, úgy, hogy előtte még sose kéziztem...?

2012. nov. 11. 13:47
 1/4 anonim válasza:

Szerintem próbáld meg!:) Max ha majd úgy érzed, hogy nincs sok értelme, akkor majd abbahagyod és legalàbb nem abban a tudatban leszel, hogy meg kellett volna próbàlnom.

Én is amatőr szinten focizok kispàlyàs bajnoksàgon és ez volt az első szezonom, de jövőre is megyek:) és most leszek pedig 19

2012. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lehetőség előtted áll! :)

20 éves leszek, de én most szeptemberben kezdtem el kézilabdázni. Jelenleg egy nem régiben alakult amatőr csapatnál vagyok, ahol rajtam kívül csak idősebbek vannak. Ugyan csak heti egy edzés, de hát ez még kezdetleges!

Ha igazán szeretnél kézilabdázni, semmi sem gátolhat meg, még az sem, hogy hány éves vagy! :)

2012. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszii ^^
2012. nov. 13. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy amatőr kézilabda csapatunk, és keresünk játékosokat. Ha érdekelne a lehetőség, gyere nézz le! :) Email címem: csokistorta@gmail.com (Az előző válaszoló vagyok.)
2012. nov. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!