Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudom felpörgetni...

Hogyan tudom felpörgetni magam meccs előtt?

Figyelt kérdés
Focista vagyok és a meccseimet elég álmosan lomhán kezdem el , de második félidőre már feltudom magam pörgetni. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e valakinek valami ötlete erre?
2012. nov. 20. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Citulin malate, zöldtea kivonat, guarana, ezeket kombinálni N.O.-val, aminokkal.
2012. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

meccs előtt egyél egy banánt,vagy csokit ami felhozza a cukor szintedet,jobban fogsz pörögni és több lesz az energiád is.

én is fociztam és én is mindig álmos voltam meccsek előtt,illetve most futok és versenyek előtt mindig bekapok egy banánt,vagy power édest iszok.


illetve betartod a táplálkozás szabályát?

vagyis egy sportolónak napi ötszöri tápláűlkozás főleg a tizen éveseknél.

én meccs előtt nem szabad kifejezetten sokat enni,csak egy kis csokit......illetve igyál és mosd meg az arcodat és felfrissülsz :)

2012. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

illetve nem szoktatok meccs előtt bemelegíteni?

előző válaszoló vagyok

és ahogy mondtam mosd meg az arcodat aztán igyál,de ne túl sokat és egyél egy csokit vagy banánt és kezd el a bemelegítést,nem elég a kapura rugdosni a labdát,szökdelgess fuss egy-2száz métert és csak utának rugjatok kapura,melegítsetek be a lábadat is jó alaposan,bokádat,térdedet,és a csípődet, megne húzodjon a nyakadat is hátha fejelésre kerül sor,de a kezeidet is megkell mozgatni,mert a bedobásnál szükség lehet rájuk. :)


fogadd meg az én tanácsomat is

hihetsz nekem,mert ahogy mondtam és is fociztam és hosszútávú futó vagyok,de kéziztem is kosaraztam is és röpiztem is,szóval valamennyire tapasztalt vagyok ilyen téren.FOGADD MEG A TANÁCSAIMAT! :)

minden jót.

2012. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!