Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit csináljak a csapatommal?

Selena tok cool kérdése:

Mit csináljak a csapatommal?

Figyelt kérdés

Suliba tesi órán kosarazni szoktunk,de a csapatom nem tudja mi az a csapatmunka.Az ellenséges csapat mindig ugyan azokból áll azaz az osztály legjobb lányaiból.Az enyém meg egy bénácskából:-nem tud célozni

Egy kis dívából:-nem tud normálisan futni

Egy kosarazni nem tudóból:-benne van a "nevében"

És én.Amikor a másik csapat kosárra dob egyedül én védekezek,ugrálok,próbálom kiütni az ellenfél kezéből aki kb kétszer akkora mint én,és NEM ÉREM FEL!A "díva" a legmagasabb de nem jön oda h segítsen,hanem mind a három társam csak bambul,a másik csapat meg mint egy profi kosárcsapat....Bocs a hosszú szövegért....Csapatmunka látható náluk.Cseleznek,passzolnak,kosárra dobnak.Csak az én csapatom ilyen béna??? :( Mit kezdjek?Barátnőim a csapatom és nem akarom őket megbántani de iszonyú egy csapat ha meg mondom h védekezzenek azt mondják hogy:Próbálunk! 13/L



2012. nov. 21. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azt sem tudják, hogy kell, szerintem mutasd meg nekik, hogy hova kell állniuk és mondd nekik, hogy mit csináljanak

lehet, hogy csak te veszed ilyen komolyan és őket nem is érdekli, nem?

2012. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mert szeretnek kosarazni csak egyszerűen nemtudnak.
2012. nov. 21. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj ez nem profi meccs, az a lényeg, hogy jól érezzétek magatokat. Persze nem jó érzés veszíteni, de lehet fejlődni. Gyakoroljatok, mutasd meg nekik mit hogyan kell csinálni. Ja és meccs közben biztasd őket, hogy ne menjen el az önbizalmuk, még akkor is ha hibáztak. A magabiztosság csodákra képes. Te is passzolj nekik meccs közben, hogy ki tudjanak bontakozni. Lehet az is visszaveti őket, hogy te túl jó vagy, ezért kell gyakorolni, hogy közelebb kerüljenek hozzád.
2012. nov. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok kicsit próbálok finomabb lenni :)
2012. nov. 22. 17:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!