Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A magyar focistákat nem...

A magyar focistákat nem szeretik külföldön?

Figyelt kérdés
Miért mindig rajtuk statuálnak példát az edzők? Miért nincs lehetősége egy fiatal magyar focistának eljutni egy európai topcsapatba? Rossz a menedzselésük vagy csak szimplán azért nem kell, mert magyar? Holott egy ugyanolyan képességekkel rendelkező vagy sokkal gyengébb román, szlovák, szerb, stb. játékos eljut egy Liverpoolba, Interbe, Man.Utd.-be., stb.
2012. dec. 6. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem csodálom ha nem szeretik mert én se szeretem őket. Bár a külföldi focistákat se szeretem.
2012. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt vettem észre, ha meg akárhová leigazolják őket, elkezdik padoztatni. Ez vagy azért van, mert bénák/rossz a közösségre gyakorolt hatásuk, vagy az edzőknek van valami előítélete a magyarok ellen. Lásd Elek Ákos esete Törökországban nemrég. Még régebben az egyik magyar menedzser nyilatkozott egy olyat, hogy ha Gera szerb lenne, már elvitte volna a Real Madrid (2-3 éve lehetett).
2012. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Épp Gerával fordult elő két éve, hogy EL döntőbe vezette a Fulhamet, plusz a bajnokságban is lőtte a gólokat, adta a gólpasszokat, aztán az új edzőnél sokszor még a padra sem került. Vagy Halmosi esetét is lehetne említeni a Hull City-nél, pedig állítólag ő volt az a játékos odaigazolásakor, akiért a legtöbbet fizette valaha a klub.

Szerintem egy EB/VB részvétel segítene abban, hogy legyen tekintélye a magyar focistáknak külföldön.

2012. dec. 6. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:

" Holott egy ugyanolyan képességekkel rendelkező vagy sokkal gyengébb román, szlovák, szerb, stb. játékos eljut egy Liverpoolba, Interbe, Man.Utd.-be., stb"


ez mekkora hülyeség :D:D

ja igen, a top kluboknál tiltva van, hogy a magyar sztárokat leigazolják. :D

látszik is a magyar válogatotton, hogy mennyire jók.

A norvég fiatalok is, hogy lemosták zsuzsiékat.

2012. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fejben van a gond. Példa Németh Krisztián. Az elején dicsérték Liverpoolban és most hol van? Valahol Hollandiában. Odament 1-2 hónapig hajtott aztán kiengedett pedig pont akkor kellett volna még jobban hajtani edzésen, meccsen mindenhol.
2012. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!