Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki nyeri az idei...

Aplaka kérdése:

Szerintetek ki nyeri az idei BL-t és miért?

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 16:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Még mielőtt a Barca-Real meccs ellepné ezt a kérdést. Szakértői szemmel én a Dortmundot mondanám. A bajnokság elment ezért a BL-re nagyon rá tudnak most erősíteni. A keret megvan hozzá, ha valóban odateszik magukat akkor megszerezhetik. A másik favoritom a PSG lenne. Ott egyértelműen kijelentették, hogy a BL-t szeretnék. Nekik is meglehet, ha leküzdik leküzdik a Zlatan fűggőségüket.


Egyébként az én csapatom nem indult a BL-ben még mielőtt megvádolna valaki divatozással. Abszolút szakértői szemmel mondtam ezt a véleményt. :)

2012. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*egy leküzdikkel kevesebb..* :)
2012. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Szakértői szemmel??Szerintem meg pont, hogy sem a dortmundban, sem a psg ben nincs meg az, hogy idén bl-t nyernek.Ettől függetlenül, még lehet igazad lesz, de szerintem egyértelmű, hogy real vagy barca
2012. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meglepetéscsapat lesz (malaga,milan például. akikből senki se nézi ki, hogy megnyernék)
2012. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is a Milan-t mondanám! Nekik a bajnokság abszolút-e elment,és ez esetben a BL meglehet számukra :)
2012. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Suvorov ***** válasza:
59%
Bayern München tavaj is közel voltak hozzá idén még erösebbek nem hiszem hogy bárki megállithatja öket
2012. dec. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dortmund és a Shaktar a legesélyesebb.
2012. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mekkora baromságok hogy lenne a Dortmund meg a Shaktar a legesélyesebb ?? Lehet unalmas de Barca a favorit idén nagyon jó formában vannak 2. a Real és a Mu mind 2 nagyon erős csapat ( + a reálnak már nem sok esélye van a bajnoki címre) ez után mondanám Dortmund,Bayern meg még 1-2 csapatot (psg nem tartózik ide) és a Milan rémgyenge esélytelen hogy bármit is nyer idén.
2012. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

akkor hogy kapott ki a nagy Real és Chelsea ezektől a csapatoktól

ők játszottak legjobban a csoportjukban

2012. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A Chelsea 1 nagy szar idén. Real Madrid-nak meg nem megy a betis is megverte ettől még nem lesz jobb csapat. De hidd el összekerülnek a Reál lesz az esélyesebb.
2012. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!