Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy kezdjek el focizni egy...

Hogy kezdjek el focizni egy csapatnál?

Figyelt kérdés
úgy értem mit csináljak, szeretnék focizni csak nem tudom mit kell ilyenkor, mondjuk írjak üzenetet az egyesületnek, és ha igen mit, vagy menjek be csak simán az edzésre és ne is szóljak hogy majd megyek? köszi
2012. dec. 15. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy kezdtem hogy oda mentem az edzőhöz és mondtam neki hogy szeretnék ebbe a csapatba focizni és először csak edzettem majd 2 hónap múlva meccsen is játszhattam szerintem próbáld meg így te is!
2012. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szóltak, hogy mennyek, mert kevés a játékos. De ez persze a szerencsésebb eset, mert így egy egész jó csapathoz kerültem akiknél épp válságba voltak. De a jobb csapatoknál általában úgy kell, hogy beszélsz az edzővel, vagy egy egyesület vezetőjével, vagy ha nagy csapatnál szeretnél focizni, akkor interneten biztos van oldaluk, és felhívod, hogy mit kell tenned ahhoz, hogy ott focizz.
2012. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindkettőtöknek
2012. dec. 20. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!