Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem játszok jól a...

Miért nem játszok jól a meccseken, miközbe meg az edzéseken én vagyok a legjobb?

Figyelt kérdés
(Foci)
2012. dec. 25. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos nemcsak úgyérzed hogy te vagy a legjobb edzéseken...?És ugyanez a kérdés arra is,hogy nem játszol jól meccseken.Ezt te gondolod magadról,vagy mások mondták?
2012. dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom meg más is.Apukám szerint azért mert az edzéseken nyugodt vagyok meg minden olyan nyugodt körülmények között zajlik meccseken viszont nem ezért én is izgulok és nem tudok koncentrálni...de én nem tudom mert nem is szoktam izgulni és igen is mindig megpróbálok koncentrálni
2012. dec. 25. 16:49
 3/9 A kérdező kommentje:
...meccseken viszont nem, ezért én....*
2012. dec. 25. 16:50
 4/9 anonim ***** válasza:
stressz van benned meccseket nekem is ilyen volt amúgy régen!
2012. dec. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és te hogy küzdöttedl e?
2012. dec. 26. 12:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Velem is ez van.

Tudom milyen..nagyon idegesítő, hogy semmi nem jön össze a meccsen....

szerintem ez fejben dől el

2012. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Stressz lehet az oka.Csak fő a nyugalom! :)
2012. dec. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zétike09 ***** válasza:
Szerintem is fejben dől el. Az én edzőm azt szokta mondani:ha fejben nem vagy ott máshol sem leszel jó.
2012. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Meditálj, meccs előtt először menj le alfába, majd jöhet a rockzene(fel is kell pörögni, Tankcsapda tökéletes)
2012. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!