Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Igaz az hogy futás közben...

Martinka000 kérdése:

Igaz az hogy futás közben termelödik a legtöb nyál az emberiszervezetben? (Lennt)

Figyelt kérdés

Elvileg több kutatás szerint az emberi szervezetben termelödö folyadék futás közben jön fel. De vannak egy páran akik cáfolják ezt az állítást!

Na most, én futok több éve, nem száradok ki, de néha iszom, mert mikor futok állandoan feljön a nyál. Várom válaszotokat. Kszönöm


2009. aug. 25. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, profi atlétaként én ezt még nem tapasztaltam... épp fordítva.. hosszú futás során a szervezet dehidratálódik, a verejtékkel kimegy minden ásványi só és nyomelem, egy órás futással kb fél liter vizet veszítesz.. de ez a nyál dolog :D háát nem tom... én inkább kiszáradok... :P
2009. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát nem tudom nekem inkább futás közben, de kinek hogy esik...Köszi szépen
2009. aug. 28. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!