Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van-e barátnője Nagy Kornél...

Csakinfo kérdése:

Van-e barátnője Nagy Kornél kézilabdázónak, aki jelenleg Dunquerke-ben játszik?

Figyelt kérdés

2012. dec. 31. 22:57
 51/104 anonim ***** válasza:
2013. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/104 anonim ***** válasza:
Ez jo ez a video.:DDDDD
2013. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/104 anonim ***** válasza:
Jó meccs volt. Néztétek? Mondjuk az a 10 perces mélypont annyira nem tetszett.:c Látátok Csaszin azt a hajpántot?:o azmiaaaaaz? furin állt rajta. Szerintem Mikler is megérdemelte volna a meccs embere címet az biztos.:D
2013. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/104 anonim ***** válasza:

Igen néztem! :)

Hát nagyon nekem se tetszik az a hajpánt Csaszin! :D

Csaszi is megérdemelte a meccs játékosának járó díjat, de ha a Roli kapja az is jogos lett volna!

Szerencsére a Kori is sokat játszott és dobott is 2 gólt!

De a Harsányi Geri is jól játszott!

2013. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/104 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Juuuuuj az a videó!!!!

Néztem én is a meccset és szerintem is megérdemelte Csaszi, de ugyanúgy többen is megérdemelték volna rajta kívül. Pl: Mikler Roli vagy Harsányi Geri.

Az a hajpánt hát az mi?? Szerintem tuti a Nagy Lacitól kapta neki is olyan van :D Remélem ez csak egy alkalmas hajpántos produkció volt :D

Ma találtam ezt a facebook-on ezt Csaszi írta:

"Sok pletyka terjeng az átigazolásom körül, szeretném ezt tisztázni amennyire lehet. Nagyon nehéz döntés volt számomra, de én úgy gondolom, hogy mégis így lesz a legjobb. NEM pénzügyi okok miatt hagyom ott a Veszprémet, hanem fejlődni szeretnék, új kihívásokra vágyom és nem utolsó sorban BL-t szeretnék nyerni. Úgy érzem erre a legjobb esélyem a Párizs csapatában lesz. 28 évesen már nem alapozhatok arra, hogy 2-3 év múlva is kaphatok ilyen minőségű klubtól ajánlatot. A pletykákra visszatérve, sokan belevonták a menyasszonyomat és a családomat is ebbe az ügybe, ami számomra érthetetlen és rendkívül bántó. Szeretnék kérni mindenkit, hogy ne terjessze tovább az abszurdnál abszurdabb történeteket! Köszönöm!"

Nos mit szóltok?

2013. jan. 12. 22:51
 56/104 anonim ***** válasza:

Már én is olvastam ! :D

Még mindig nagyon sajnálom hogy elmegy! :(

Tényleg már elkezdtek pletykálni páran hogy a menyasszonya miatt megy meg hogy milyen szemét hogy csak a pénz érdekli !

Azért megértem ! :)

2013. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/104 anonim ***** válasza:
Ti mit gondoltok? :D
2013. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/104 anonim ***** válasza:

Hát a hajpánt engem is enyhén sokkolt. Lacin megszoktuk már.:DD

Énis olvastam. A hozzáfűznivalóm az lenne hogy bármilyen okból hagyha el a Veszprémet mindenképpen nagyon sajnálom. Majd egyszer csak hazza húzza a szíve Veszprémbe.:)

2013. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/104 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom senki nem tehet szemrehányást neki. Mondhatnak az emberek sok mindent, támadhatják, de szerintem sokan úgy döntenének mint ő. Ez az ő döntése, ő tudja az okot is, hogy miért ment el. Remélem, hogy megtalálja a számítását és jól jár majd, de én is úgy gondolom a szíve vissza fogja még ide húzni, hisz már egyszer hazatért a légióskodásból.

De ha emlékeim nem csalnak neki volt egy hajpántos időszaka :D

[link]

2013. jan. 13. 22:19
 60/104 anonim ***** válasza:

Én a Csaszit hajpánttal és hajpánt nélkül is ugyan úgy szeretem! :D


[link]

De jó lenne! :)

2013. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!