Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok a LOKI sikeréhez,...

Mit szóltok a LOKI sikeréhez, hogy a mi csapatunk (Debrecen), egy vidéki csapat jutott be a BL-be, nem egy pesti? Szerinte

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, hogy pesti vagy vidéki, örülök a magyar sikernek!
2009. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pláne örülök, mert Debreceni vagyok, szoritok nekik továbbra is.

Hajrá Loki !!! Én örülök, hogy vidéki csapat nyert, hátha nem csak a fövárosiakat veszik előnybe, és elhiszik, hogy egy vidéki csapat is lehet népszerü !, nagyszerü ! és sikeres !

Csak igy tovább LOKI !!!

2009. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

az ellenfél nem volt nagy szám...azért örülök.viszont legközelebb valószínűleg kiesnek.

a magyar karma..

szóval pesszimista vagyok.de hajrá.

2009. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Örülök, hogy bejutott. A magyar foci jutott fel európába, ha úgy tetszik :P

De mint szparis, azt mondom: Pusztulj, hurkás, pusztulj!

2009. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vidék - főváros hasonlítgatás hülyeség, egyszerűen más helyzetben vannak, és azt kell mondani, hogy a vidéki csapatok bizonyos szempontból jobb helyzetben vannak.


Pesten jelenleg van 5 db elsőosztályú csapat, és egy kivétellel (Fradi), ezek mind durván egy-egy kerület csapatai (Kispest, Újpest, Angyalföld) - vagy még az sem (MTK)


Ezzel szemben vidéken egy-egy csapat egy egész régió csapata, mert nincs más elsőosztályú ellenfele a környéken. Így természetes, hogy népszerűségben előnyben vannak a fővárosiakkal szemben, de pl. utánpótlás-merítés szempontjából is.

2009. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem sem az a lényeg, hogy vidéki vagy fővárosi. Lényeg, hogy magyar klubcsapat.

Azt azért hadd tegyen hozzá, hogy a fővárosi klubok nagy múltjuknál fogva is sokkal inkább vonzóak az enyves kezű felvásárlóiknak. Sajnos ma a budapesti klubok meg sem közelítik a Loki költségvetését. Ezért fordulhatott elő, hogy tavaly nem az Újpest, hanem ők lettek a bajnokok.

2009. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!