Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki kéne a Válogatott élére?

Ki kéne a Válogatott élére?

Figyelt kérdés
Egervárinak szerintetek le kéne mondani? Ha igen ki kéne a helyére? Esetleg a DVS edzője? Ha bár az nekem nagyon nem volt szimpi, idén a BL és az EL selejtezőben, hogy ha hátrányban voltunk mindig ki állították magukat (sztem szándékosan), hogy jobban elfogadjuk, hogy kikapunk! Ez az ÉN véleményem. Szerintetek?
2013. jan. 5. 18:52
 1/4 zétike09 ***** válasza:
Egervári eddig nálam megfelelt.Ha elküldenék szerintem Mészöly Kálmán jó helyettese lenne.
2013. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem Egervárival van a gond hidd el :)

Ha valakit feltétlen a helyére kéne rakni, akkor Várhidi Péter visszajöhetne.

2013. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Várhidi tényleg jó ötlet lenne! :)
2013. jan. 6. 09:17
 4/4 zétike09 ***** válasza:
Ti most csak hülyéskedtek vagy komolyan gondoljátok? Várhidi?Mit ért el mint a pályafutása, mint az edzősködése után? Semmit! 1. válaszoló vagyok. Mészöly Kálmán 61-szeres válogatott labdarúgó, edzősködése alatt nemes hazai és külföldi csapatoknál edzősködött.2-szer volt vb-én 2-ször eb-én 3-szoros magyar bajnok 3-szoros Közép-Európai Kupa győztes.Várhidi mit tud ez ellen felmutatni?!
2013. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!