Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem késő elkezdeni focizni 14...

Nem késő elkezdeni focizni 14 évesen? ÉS ha nem akkor milyen poszt lenne jó? És felszerelés?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni focizni, így 2 év kosarazás után.Szerintetek nem késő?A súlyom miatt is jó lenne mert bizony meghíztam mert 1 éve nem kosaraztam.De ne képzelj el 100 kilónak :D.Csak 85 kg vagyok és 184 cm.

És milyen poszt lenne talán jó ilyen alkatra?

És milyen cipőt és labdát ajánlotok?(most műfű, nyáron gyep.)


2013. jan. 7. 21:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és jobblábas vagyok.Elég erős vagyok, de sajnos lassú, és amennyit suliban játszunk elég jó is passzolok szerintem.
2013. jan. 7. 21:21
 2/3 anonim ***** válasza:
sosem késo.sajnálom a tobbire nem tudok vászolni
2013. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem sem késő. Hogy milyen poszt felelne meg neked leginkább, szerintem úgy tudod kideríteni, hogy barátokkal, vagy valahogyan kipróbálnád mindegyiket, és amelyiken a legjobban érezted magad (ill. a legjobban teljesítettél), azt választanád posztodnak.
2013. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!