Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Foci cipő széles lábfejhez?

Foci cipő széles lábfejhez?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy foci cipőt, de elég széles a lábfejem. Ha van valakinek tapasztalata, hogy milyen foci cipő jó széles lábfejhez, örülnék, ha megosztaná velem. :)

2013. jan. 12. 15:47
 1/6 zétike09 ***** válasza:
Nekem az Adidas bevált.
2013. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És konkrét cipőt tudnál írni? :)
2013. jan. 12. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem pont ilyen problémám van! én egyszer bementem egy boltba és volt egy cipő ami nagyon tetszett, meg volt egy ami nem tetszett, és jött a szokásos helyzet hogy ami tetszett jó volt méret számban csak nagy a lábfejem és nem fért bele, ami meg nem tetszett volna az meg tökéletes jó volt rám! de húztam egy vakmerőt és meg vettem ami tetszett! és ha hiszed ha nem 1-2 hét alatt olyan jól fel vette a lábam alakját hogy semmi probléma nem volt vele! sőt mai napig ezt a cipőt használom pedig már több mint 1 éve vettem! :)
2013. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És milyen cipő volt az? Csak puszta kíváncsiságból kérdezem. :)
2013. jan. 13. 21:08
 5/6 anonim válasza:
húzz fatönköt a lábadra
2013. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zétike09 ***** válasza:
Konkrét? Egy Adidas F5 em van
2013. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!