Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen szurkolói csoportjai...

Milyen szurkolói csoportjai vannak a Barcának?

Figyelt kérdés
régen ugye volt a Boixos Nois. Most milyen csoportok vannak? És melyik a legnagyobb?

2013. jan. 16. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
facebookon vannak oldalai :) ha jó!
2013. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a divat a legnagyobb
2013. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

divat, divat.. mindenki jön h divat. érdekes akárhány Barca szurkolót látok egyik se divat, mind vagy 5 éve Barca szurkoló, és minden meccset végigszurkolnak... -.-"

Amúgy olyan szurkolói csoportokra gondoltam, akik kint vannak a stadionban. Magyarországon: Green Monsters (Fradi) Ultra Viola Buldogs (Újpest) Red Blue Devils (Videoton)stb...

2013. jan. 16. 20:07
 4/5 anonim válasza:
Amúgy tényleg divat de a legrégibb és legnagyobb csoportja a Boixos Nois.
2013. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Filipó István válasza:
100%

Idestova 97 óta vagyok Barca Szurkoló. És nekem is szúrja a szememet hogy divatoznak. Ronaldo miatt lettem Barca szurker. ezt nem tagadom. Akkor még nem is tudtam mi az h foci. 12 évesen egész nap rúgtuk a bőrt de csak hallomásbol, v esetleg egy 2 meccs a 97-es konföderációs kupáról ami miatt imádtam Ronaldot mint a legtöbb gyerek.természetesen 1-2 Barca meccset is láttam) Divat voltam, igen! Aztán Jött Patrik Kluivert és ő lett a favorit (mai napig is az egyik valaha volt legjobb csatárnak tartom). Majd Rivaldo játéka is megtetszett. s aztán egyre többet tudtam meg róluk, és játékukról a filozófiájukról, ahogy teltek az évek egyre jobban imádtam őket. Mára pedig életem szerves részét képezik. Élek -halok értük. Szal valamikor minden szurkoló valami miatt elkezdi a választott csapatot éltetni szeretni, 90 %ban divatból teszi. Legtöbben divatszurkolóként kezdjük. Van aki lemorzsolódik, de nagyon sokan rabjai maradnak választott klubjuknak. életük végéig. ezt végig kéne gondolni mindenkinek aki egy Barcelona(v akármilyen más) szurkolót is élből le divatoz. Holott lehet régebb óta szurkol a klubnak mint ahogy az őt "divatozó" megszületett.

bocs az offért de nem lehet ezt így szó nélkül hagyni a "divatozást" pedig az Eurobarca.hu oldalon többen is szívesen megválaszolják.

2013. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!