Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Reálisan nézve ki nyerhet?...

Reálisan nézve ki nyerhet? Tottenham - Manchester United

Figyelt kérdés

Én is szurkolok 1 csapatnak de belátom néha hogy veszíthet is ezen a meccsen.


Engem az érdekel hogy jelen esetben úgy hogy kb 8 pont előnye van a United nak lehetséges hogy elvérezhet a totham ellen?


United fanatikusak belese írjanak ha nem reálisan gondolkoznak.



2013. jan. 19. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Manchester United nyer 1-2 ,vagy 1-3 - ra !
2013. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hülyeség a kérdés, mivel esély minden meccsen van.

amúgy a MU az esélyes.

2013. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mind2 nyerhet, bármi lesz az eredmény nem kell meglepődni rajta. Mu-nak nyilvan jobbak a játékosai, érettebb a keret, de ha hazai pályán kikaptak, idegenben is kikaphatnak. Reálisan nézve MU győzelem, de én a Spurs-re raktam, ha nyernek bankot robbantok szinte! :D
2013. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
WOW akkor biztosan úgy játszol ahogy ÉN 1 mecs nagy tét szóval ha bankot robbantasz akkor minimum 70.000 - 100.000ft ment rá : )
2013. jan. 19. 17:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Totenham v Manchester United

Adalék:


Akik hiányozhatnak:


Spurs: Kaboul(térd), Gallas(vádli), Sandro(térd), Adebayor(válogatott kötelezettségek)


United: Fletcher(betegség), Young(térd), Evans(combizom)


A Spurs legutóbb 2001-ben tudott győzni hazai bajnoki meccsen a United ellen, azóta 11 találkozón nyeretlen a londoni alakulat.


2011 márciusa óta, amikor a United idegenbeli bajnokiján betalált, nem kapott ki. Ez 27 összecsapást jelent, melyből 22-t megnyertek a Vörös Ördögök.A Tottenham legutóbb az 1989-90-es szezonban tudta legyőzni Sir Alex csapatát oda-vissza a bajnokságban.


Legutóbbi 5 bajnoki ebben a felállásban:


2007-08 Spurs-United 1-1

2008-09 Spurs-United 0-0

2009-10 Spurs-United 1-3

2010-11 Spurs-United 0-0

2011-12 Spurs-United 1-3


Lehetséges kezdőcsapatok:


Spurs: Lloris - Walker, Dawson, Vertonghen, Assou-Ekotto - Parker, Dembele - Lennon, Dempsey, Bale - Defoe


United: de Gea - Rafael, Smalling, Vidic, Evra - Valencia, Carrick, Cleverley, Welbeck - Rooney - van Persie

Én egy erős x,2 re rakom ezért is választottam erre a meccsre a dnb 2 fogadást ami 1.7 ért(jelenleg) szerintem ajándék.

2013. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

United szurkoló vagyok.

A Tottenham elmúlt meccseit nézve, nekem nem úgy tűnt, mintha jól menne nekik, de persze egy United ellen minden csapat megszívja magát. Elég nagy lesz a nyomás rajtuk.

Unitedba visszatért Roo és újra összeáll a nagy páros. Én azt mondom a Unitednak van nagyobb esélye a győzelemre, de én egy döntetlenre voksolok.

2013. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem a Manchester, en nekik szurkolok.
2013. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát most már akkor hajrá MUU rátettem a nagy pénzt ....
2013. jan. 20. 16:26
 9/11 anonim válasza:
Kár, hogy csak most vettem észre a kérdést, mert biztosan a döntetlenre akartalak volna rábeszélni. Én arra tettem 3 ezer forintot és ugyan az utolsó pillanatban, de bejött.
2013. jan. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát amit te átéltél pozitív ba na én azt éltem át negatív ba....


csak én 10x annyit tettem fel és ennél keményebben nem is mehet el egy meccs mert ha totham vezetett volna akkor le is szar.ám de az amikor szó szerint az utolsó MP be megy el ... na az.....


Tény és való hogy jobb volt a Spurs de akkor is..

2013. jan. 21. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!