Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hat döntetlen meccs Tippmixen?...

Hat döntetlen meccs Tippmixen? Reménytelen?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hetekben nagyon sok pénzt veszítettem, nagyon mínuszban vagyok. Annyira elment minden önbizalmam, hogy egyszerűen nem tudok megrakni semmit, mégis egész nap a Szerencsejáték oldalán kattintgatok. Mikor utoljára nyertem, 3/6 kombinált fogadást tettem, csak döntetlenekkel és 5 bejött. Megpróbálom megfogadni, hogyha most nem nyerek, nem játszom többé, legalábbis nagyon hosszú ideig nem, de nem tudok dönteni. Ti miket játszotok meg a héten? Döntetleneket is? Melyik hat meccset érdemes döntetlenre venni szerintetek? Eddig a Brentford - Leyton és a Notts County - Oldham meccseket választottam, de már ezekben sem vagyok biztos, sőt.
2013. jan. 22. 18:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!