Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Dzsudzsák és Szalai meddig...

Dzsudzsák és Szalai meddig focizik még?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy szerintetek hány éves korukban fognak nyugdíjba vonulni? És szerintetek valamelyik bekerülhet-e még majd egy nagyobb csapatba is? (pl. Manchester United)

2013. jan. 27. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Dzsudzsák Balázs ha nem a oroszokat választotta volna,hanem pl. Angliát (Liverpool és az Everton is érdeklődött iránta),akkor sokkal többre lett volna hivatott.Így most jelen állásba csak azt látom ,hogy szenved.A moszkvánál marad 1-2 évet,aztán valamelyik hazai csapatba levezet 2-3 évet.Aztán vissza is fog vonulni...Szerintem!Mindent ott rontott el,hogy oroszokat választotta.Nézd csak meg mennyien szeretik az Angol focit és mennyien az oroszt....


Szalai Ádám sokkal jobb helyzetbe van ,mert a real madrid castillából Németországot választotta (Mainz),sokkal többen nézik az emberek a játékát/meccseit!Nem véletlenül hozták szóba az Arsenal-lal,de ha nem is igazolná le az Arsenal,de 1-2 év múlva akár a Tottenhamban is elnézném.Szalai-n múlik csak.Ő sokkal többre viheti,mint Dzsudzsák nézd csak meg a válogatott meccseket ! :)

2013. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja és még ,hogy meddig focizhatnak?

-Dzsudzsák 4-5 év.(max.6)


-Szalai 6-7 év. (max.10)

2013. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

1: azért zsuzsi nem véletlen választotta az oroszokat, mert más nem tett ajánlatot érte. De nem is csoda, egy olyan szélső amelyik nem tud védekezni nem állja meg a helyét egy nagyobb bajnokságban.


Szalai ha tudja tartani a formáját és elkerülik a sérülések akkor bekerülhet egy nagyobb csapatba. De ilyen MU, real, bayern, barca féle topcsapatokba akkor se. Annyira azért nem jó. De egy arsenal, everton, schalke féle "másodvonalba" akár beférhet. De nem szabad visszaesnie mert még úgy végzi mint Szabics.


Dzsudzsáknak szerintem reszeltek. Egy orosznál jobb ligában csak akkor tudna játszani ha valami kisebb csapat megy. De azok nem tudnak akkora fizetést adni neki amivel ő elégedett lenne.


Szalainak még legalább van 10 éve, zsuzsinak inkább csak 7-8.

2013. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Dzsudzsáknak van még pár jó éve a Moszkva után :) Nem hiszem, hogy rögtön hazajön. Még lesz egy utsó lehetősége.

Szalai nagyon befutni nem fog. Ezen a szinten fog maradni, de a köztudatban lesz és 8-10 év vár még rá :)

2013. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Antimod ***** válasza:

Szerintem Szalaiban megvan a potenciál, Dzsudzsák attól tartok, már eljátszotta a nagy karrier lehetőségét. Más kérdés, hogy nem azért nem igazolt az Evertonba, mert nem oda akart, vagy mert az oroszok "többet fizetnek".

Szalainak viszont kellene fejlődnie gyorsaságban, összjátékban és labdakezelésben is, egyébként szerintem mentalitásban és gólérzékenységben jóval előrébb tart, mint bármelyik magyar támadó.

2013. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van. Szerintem is Dzsudzsák már eljátszotta a "karrierjét", nem fog már ennél nagyobb csapatba bekerülni. Bár mondjuk itt elég jól játszik a mai napig, de nem hiszem én sem, hogy az Orosz ligából valaha is már ki fog keveredni.


Szalai Ádámnak több esélye van, többek között ő már volt spanyol klubnál is, és most a német Mainz 05 esélyes játékosa is. Lehetséges, hogy kb. olyan karriert fog befutni, mint Mertezacker az Arsenal-nál. Bár mondjuk szerintem spanyol klubhoz is van még esélye elkerülni. Viszont mint ahogy azt ti is mondtátok, és ami az én véleményem is, szerintem se fog már bejutni egy nagyobb klubhoz. Max. még a Bayern München köthetne vele szerződést, de szerintem csak ez az egy nagy klub. Egyébként azt olvastam, hogy a 2010-es vagy 2009-es (már nem tudom) San Marino elleni meccsen (ahol a magyarok nyertek 8-0-ra) lőtt egy hatalmas félpályás gólt, akkor indult be igazán a karrierje. Nem tudom, majd ti eldöntitek. Minden esetre szerintem is még nagyobb pályát kezdhet Szalai, mint Dzsudzsák.


Dzsudzsák Balázs: Kb. 7-8 év (max.)

Szalai Ádám: Kb. 10-12 év (max.)

2013. febr. 2. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!