Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti nem tartjátok bénának ezt...

Szuperpocok kérdése:

Ti nem tartjátok bénának ezt a pontvadászatos rendszert a labdarúgásban?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam, hogy nem lehetne e bevezetni valamilyen, az észak-amerikai bajnokságokhoz hasonló lebonyolítást. Alapszakasz,Rájátszás,Döntő.

Mondjuk nem is ez a mérvadó. Az őszi-tavaszi szezon megmaradna, én inkább a pontozást változtatnám meg.

Ez a győzelemért 3 pont,döntetlenért pedig 1 pont szerintem nagyon gagyi.

Szerintem tök jól fel lehetne rázni a bajnokságokat, ha csak győzelem-vereség mérleget vennénk figyelembe.

A "döntetlent" pedig egyszerűen kiiktatnám a játékból, úgy, hogy 90 perc után egy szétlövésben eldöntik.

Hosszabbítás azért nem lenne jó, mert az a TV csatornáknak okozna gondot, ha egy 90 perces meccs 2 órásra nőne. Igen tudom, a 11-es párbaj egy kicsit talán igazságtalan mert nem derül ki, hogy ki az igazán jobb.

De erre én csak annyit mondok, hogy mind2 csapatnak van másfél órája arra, hogy bebizonyítsa azt, hogy ki a jobb.


Ti mit gondoltok?



2013. jan. 29. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:

"A "döntetlent" pedig egyszerűen kiiktatnám a játékból"


azzal a szerencsejáték "cégek" sem járnának jól, pedig ők szponzorok.

Szerintem jó így ahogy van.

2013. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyetértek, meg még nagyon sok mindent változtatnék, de a fifa nagyon konzervatív, videóbírót húsz éve be kellett volna vezetni, de nem képesek rá( videóbíró megnézi 1 perc alatt és ítélkezik). Vagy mondjuk hogy a meccs addig tart, amíg a bíró nem néz rá az órára és mondja hogy STOP. Egyszerűbb és igazságosabb lehetne az egész rendszer
2013. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!