Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Magyarország - Portugália...

A Magyarország - Portugália meccsre honnan tudnék még jegyet szerezni?

Figyelt kérdés

Hivatalosan már nem kapható. Gondolom van hogy valaki megveszi a jegyeket és késöbb drágábban eladja. Hol tudom megtalálni őket? Vagy egyáalán honnan tudnék még jegyet szerezni rá?

Ha valaki tud valamit.......... légyszi írjatok!!


2009. szept. 2. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Hello! Én paksi vagyok és itt van egy bizonyos hely, aminek az a neve, hogy Omega jegyiroda. Mivel a városban nem volt túl nagy kereslet a jegyekre, itt még olcsóbban is lehet kapni. De gondolom nem paksi vagy...
2009. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De azért nézz utána ennek az üzletnek a neten, hátha lehet rendelni is, bár nem tudom.
2009. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem, én budapesti vagyok. De ha Pakson még van elmegyek érte . :-)))
2009. szept. 2. 18:45
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

itt szoktak hirdetni.

2009. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hú osztálytársam tegnap nagyon rám akart sózni 2 jegyet, csak arra nem emlékszek, hogy a svéd vagy a portugál meccsre... :(
2009. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hello! 1. és 2. válaszoló vagyok. Ma délelőtt bementem megnézni és van még jegyük. DE sajnos azt hiuszem nincs internetes elérhetőség.De ha leöjssz érte Paksra, elmondom, hol találod meg ezt az üzletet.
2009. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hello! Megint én! Az Omegában 10000 egy jegy.
2009. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, már azt hittem lemaradok róla.... De megnyugtattatok ! :-)))))
2009. szept. 3. 20:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Vaterán nézd meg! mintha egyik nap láttam volna fenn jegyeket.
2009. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!