Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Neymar tényleg nagyképű? :O

Neymar tényleg nagyképű? :O

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem Neymart, de még nem nagyon ismerem. Nem nagyon szeretem a beképzelt embereket, de sokan mondják Neymarra hogy az... :( Nekem nem tűnik beképzeltnek a videók alapján amiket láttam róla... o.O szerintetek? és lécci reális válaszokat adjatok és ha utáljátok is akkor se kezdjétek fikázni :'D

2013. febr. 9. 15:29
 1/7 anonim válasza:
100%

Hello!


Én úgy gondolom,hogy sok focistára a média teszi rá a nagyképű jelzőt,ha például Panenkás tizit lő vagy megalázó cselt csinál! Gondolom a hajviselete is ellenszenvet váltott ki az emberekből,sokan kis divatmakinak gondolják. Nagyszerű játékos már most is,de Európában legendává válhat! Mondom ezt úgy,hogy alapvetően nekem se a kedvenceim az ilyen típusú játékosok, de mondjuk a múltkor nagyon szimpatikusan nyilatkozott a kedvenc csapatomról!


[link]


[link]

2013. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

azt hogy nagyképű azt csak azok dönthetik el akik ismerik

pl innen bárki is honnan tudná, amikor életükbe nem találkoztak vele?

mondhatjátok, hogy ott a tv vagy hogy mit mondott egy interjúban, de akkor tudhatod meg igazán ha személyesen is ismered

amit meg a második belinkelt:

ettől még nem lesz nagyképű

közölheti az igazat is(mert nem áll távol az igazságtól)

és amint látod a címébán már is az van, hogy leszólta az angolokat, szóval az újságok mindent eltúloznak

a cselei miatt meg végképp nem nevezném annak, mert azok csak cselek és közük nincs ahhoz hogy egy ember ilyen vagy olyan, csak max bátor vagy félős

2013. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk az érdekes,hogy ő már 1000%-ban azt gondolja,hogy a Barcában,Realban vagy a Bayernbe fog játszani
2013. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen
2013. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat =) hát őszintén nekem úgy tűnik, hogy ő csak örül a sikereinek és egy nagyon életvidám személyiség :D nagyon bírom a táncait és hogy ilyen őrült :D a rajongóival se bunkó tudtommal hanem kedves és foglalkozik velük :)
2013. febr. 9. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:

A cikket csak azért tettem be mert utána a brazilok kikaptak...

Egy Rondaldinho, vagy az eredeti Ronaldo nem mondott ilyet más csapatra, akkor sem ha fix egyes volt a brazilokra... pedig ők azért kicsit többet tettek le az asztalra...

2013. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!