Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nektek is unszimpatikus a...

Nektek is unszimpatikus a Barcelona? Nem gusztustalan szerintetek ahogy viselkednek a pályán?

Figyelt kérdés
Elismerem,hogy nagyon szépen játszanak meg minden.Tele vannak remek játékosokkal és a BL-ben meg bajnokság elért eredményeik előtt fejet kell hajtani,de egyszerűen gusztustalan ahogy színészkednek.Komolyan mondom néha nem tudom elhinni,hogy a fontosabb meccseik nem bundák. A bíró egyfolytában nekik fúj,még akkor is ha az eset egyértelmű.Nem vagyok nagy Anti-Barcás , meg Anti-Messis de nem értem hogyan tudnak az emberek szimpatizálni egy olyan csapattal amelynek tagjai inkább színjátszótársulatba illenének be.Nem vagyok Real szurkoló sem egyáltalán(angol focit szeretem)...Így tessék válaszolni.

2013. febr. 13. 18:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja meg itt egy videó amit találtam: http://www.youtube.com/watch?v=gYEy5XWKpnY
2013. febr. 13. 18:04
 2/10 Takumi ***** válasza:
Nekem nem unszimpatikus. De szerintem az egész foci egy színészkedés, a másikba ha van lehetőség direkt belerúgni, megtaposni. Szerintem ez szánalmas. Én nem látok nagy eltérést csapatok játéka között, fetrengenek össze-vissza siránkoznak hameg felrugja a másikat ő nem csinált semmit.
2013. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Alapból a spanyol meg az olasz foci ilyen...az angolok annyira nem szeretnek fetrengeni.
2013. febr. 13. 18:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Így van! Ha a messi angliában jàtszana akkor nem rúgna 50 gólt egy szezonban!!!Spanyolba csak szinészkednek ! :)
2013. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bizony, a foci nem csak Barcelonában színészkedés. Hanem a világon bárhol. Angliában nincs színészkedés? Vannak helyette őrült favágók... Nincs arany közép út (ja de az enbéeggyy....)


Asszem Mourinho mondta egyszer:

"Sok nagyszerű színház van Barcelónában, és ez a fiú nagyon jól tanul. Színészetet."

Nem tudom már kire mondta...

2013. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és nem vagyok Barcás
2013. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát azért amit múltkor a real ellen műveltek az SZÉGYEN volt. Messi nemtudott pattogni és egyből ment meccs után leugatni mindenkit .

Meg ahogy láttam a semmin estek keltek , egy full tartalékos real ellen egy makk góllal értek el döntetlent , úgy hogy szinte végig uralta a játékot a real ...


És az a vicc hogy még ronaldo-t tartják arrogánsnak ... mégis még a régi csapata is imádja ... míg messi ilyeneket megcsinál és a fifa kinyalja a seggét ... hát azért kicsit...

2013. febr. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg amikor Messi berúgta a Real nézők közé a labdát mérgében,mert éppen nem hagyták a Real-osok élni. És komolyan nem vagyok Real szurkoló te pont az ilyenekért támogatom egy Real-Barca meccsen inkább a Madridiakat.
2013. febr. 14. 21:50
 9/10 anonim ***** válasza:

hááát szerintem azért ez egy kicsit túlzás

Elismerem igaz de,nem csak a barcánál van ez így

Ma már elég sok csapat és azon belül játékosok színészkednek, úgyhogy nem feltétlenül a barcelonáról van szó.

Amúgy nem tudhatod lehet, hogy azok között a körülmények között te is ezt tetted volna.

és én sem vagyok barcelona szurkoló

2013. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kèrdező: Te most utálod a barçát vagy facen láttad egy barça utálo videoját amin összevágnak pár barçás szinéskedést (mer nèha tènyleg szinészkednek) dr ha megnézed Ronaldo sokkal jobban szinèszkedik
2015. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!