Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti hogyan vélekedtek erről?...

Ti hogyan vélekedtek erről? Lehetne jobb bírótestület is a legrangosabb európai kupában!

Figyelt kérdés

Pár órája ment le a Real Madrid - Manchester United BL 8ad döntő első mérkőzése . A bírói hanyagság engem nagyon zavart , egy ilyen rangos meccsen hogy hibázhat ennyit egy bíró , nem vagyok bírózseni de párttalan nézőként elég sok dolgot benézett : A ManU gólja előtti szöglet a csatárról ment ki , 2 sárga lapot jogtalanul osztott ki a bíró , egy jogos tizenegyestől megfosztotta a Real-t , 2 szándékos kezezésért nem adott sárga lapot , a mérkőzés végén egy utólsó emberes lerántásért nem adott nemhogy piroslapot szabadrúgást sem . Összeségében inkább a Real-t büntette .


Nem gondoljátok hogy valamit tehetne az UEFA ?



2013. febr. 14. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a real-nak fújt....Ramos színészkedett,RvP -nek nem volt szàndékos a 2.kezezése ! (értsd úgy,hogy nem akadályzott meg gólt),Varane -t ki kellet volna állítani.Ha a másik oldalon történt volna meg ez kiállította volna a játékost....

Egy német bíró alapból utálja az ANGOLOKAT !!!

Real-ba játszik a Khedira -Özil páros ..... !!! :)

2013. febr. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nah most nézd , kiállítják Varane-t és nem adnak 2 sárgát ramos oscar díjas előadása miatt és befújják a jogos 11est , meg a Manu gólja előtti szögletet nem fújják be , szerinted kinek lett volna jobb ?



Párttalan nézőként látszott hogy az angoloknak fújt , ha német a bíró ha nem. (Amúgy jobb tudomásom szerint Özil eredetileg török nem német)

2013. febr. 14. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Özil valóban török származású....Dehát a német válogatottban játszik,ez a lényeg ! :)

Arról meg kár beszélni,hogy mi lett volna,ha....ez meg az.Manchester United gólja előtt nem volt szöglet?Akkor a real gólja előtt kint volt a labda !

De mindegy ,mert mindkét félnek ,,kegyelmezett" a bíró maradjunk ennyiben.Amúgymeg jó meccs volt , nem volt durvaság ,mint pl. egy barcelona - real madrid mérkőzésen ! :)

2013. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet igazadvan kárezen vitatkozni . (amúgy a real gól ha jól emlékszem egy bedobás utáni beívelésből volt)
2013. febr. 14. 12:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Én csak a csapatomat védem és jobbnak tartom még akkor is ,ha picivel gyengébbek voltak...

Jobb vádlimon van egy Man. United címer (tetkó),autó két első ajtóján címer,autóhuzat,ruháim,törülközők,ágyhuzat...............mind Manchesteres ! :)

2013. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy , de engem nem az érdekel hogy ki milyen fan , hanem hogy hogy ítélitek meg a bírókat . Fatális hibák mind2 oldal ellen egy ilyen nagy meccsen.
2013. febr. 14. 17:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen hibázott a bíró itt is ott is....

De a játékvezető egy bizonyos Brych nevezetű ,szerintem nem tartozik a top 5 játékvezetők közé...

Márpedig egy ilyen meccsre a top 5 -ből kéne választani.... :)

2013. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na azért nehogymár egy tévesen befújt szögletet hasonlítgassunk egy elsunyizott piroshoz. Kit érdekel, hogy abból lett a gól, ezzel az erővel a MU nyert volna 8-0ra ha abból kirúgás lesz. Hogyha arra a büntető-gyanús szituációra gondolsz amikor egy test-test elleni ütközéstől feldőlt a reál játékosa(talán mária?), akkor az gáz. Egyáltalán nem volt büntető, 16oson kívül talán szabadrúgás, tizenegyes sehol se, max spanyolban a barca vagy reál ellen.

Mondom ezt Chelsea drukkerként.( egyik csapatot se szeretem)

2013. febr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

lol , nemtudom kedves mu fanok ti mit néztetek , de a hátvéd olyat lokött rajta hogy 4métert repült , ha a digi sportot néztétek elis mondták hogy egy jogos 11es volt , és bárhogy számolog a szögletből a meg a megnemadott 11 az elején volt , a piros meg a 70perc környékén , magyarul 2-0ról kellett volna 20 percet játszania a spanyol csapatnak emberhátrányban.


De tök mind1 , a fociban nincs ha ... de kicsit gáznak érzem a bírókat , lassan tényleg jöhetne videóbíró..

2013. febr. 15. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!