Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Segítség! Nem tudok kézizni,...

Segítség! Nem tudok kézizni, ha óra elején meglátom, hogy a tanárnál kézilabda van, már rosszul vagyok. Mit tegyek? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a "jajj, ezt most én nem csinélom" kényeskedő fajta, de komolyan, már végigfut a hideg a hátamon ilyenkor. Miért nem engedi meg a tanár, hogy leüljek olyankor, vagy csinálnék felülést addig, vagy teljes mindegy, csak ne kézi legyen... Én is és a csapat is jobban járna. Béna vagyok, legjobb barátnőm mondta (és ez rosszul esett) játék közben, hogy menjek oda egy csajhoz ( másik csapatból és foglaljam le, beszéddel, mert ő jól játszik). De komolyan, ilyen hülyeséget, hogy ott álljak le vele beszélgetni, amúgysem olyan fajta, aki csak úgy elfelejti a szerepét... Megaztán ahogy a mi osztályunk lányai kéziznek, komolya... Egymás kezéből akarják kivenni a labdát, ha "A" kezében van, akkor az egész ellenség csapat lefogja és kitépik a kezéből.Ezért is mindig mondom, hogy nekem soha ne dobjátok, csak ha tényleg gáz van, én magam meg mindig odamegyek, ahol tuti nem lesz a labda, csakhát, mivel kézizni a két piros sáv között szokás, igen nehéz megoldani... nagyon kicsi a hely. Ez nem játék így, meg amúgysem tudnék szerintem kézilabdázni, légyszi segítsetek mit tegyek, mert már rosszul vagyok, arra gondolok tesi előtt mindig, hogy mi van, ha behozza a labdát. 12/L (a legjobban azt utálom, amikor kiabálnak, hogy fogd már meg, vagy ha mondják, hogy jól félek a labdától)

2013. febr. 14. 18:31
 1/5 anonim válasza:

Szerintem próbálj megbarátkozni vele!Igazából nem értem,mi a bajod vele.Ha játszotok,próbálj aktívan részt venni benne,és szerintem ne zárd ki magad belőle,mert ha csinálod jó sokat,akkor ügyesebb is leszel,ezáltal sikerélményed is lesz.Én a röpit nagyon utáltam,de mivel alig alig játszottunk órán,én pedig szeretek játszani(mármint tesiórán),ezért kb.én is megpróbáltam beállni,visszaütni,meg ilyenek,és mostanra semmi bajom nincs vele.Ha általában nem viszolyogsz a sportolástól,akkor érdemes lenne valahova járnod,ahol a lényeg,hogy a labdát kapd el/üsd el(pl.kosár,röpi,kézilabda:D),és így a tesiórán sem éreznéd úgy,hogy tök béna vagy.Persze az is egy megoldás,hogy egyszerűen szólsz a tanárnak,hogy inkább csinálnál erősítést(ha még nem kérdezted tőle).

Esetleg lehetnél kapus is,akkor nem verik ki a kezedből a labdát,hanem csak hozzád vágják:D

2013. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző válasz szinte mindent leírt!Nem kellene ennyire paráznod! Ha csapatársaid is kiabálnak,megkérhetnéd őket hogy adjanak egy kicsi időt neked hogy be tudd bizonyítani nem vagy olyan béna. Tudom,én se szeretem ha rám kiabálnak. Figyeld meg ha ez egy kicsit is megszűnik nem leszel annyira ideges és jobban is fogsz játszani.:)
2013. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Képzeld, velem is ugyanez van. Annyira utálom, h néha már komolyan leszállok a pályáról. A labdát is mindig átpasszolom másiknak. A focit meg bezzeg szeretem, a kosárlabdát meg egyszerűen imádom, és abba nagyon jó vagyok, pedig alacsony vagyok. Tehát ha kézibe nem vagy jó, akkor talán valami másba. Persze én kisebb koromban nagyon dagi meg magas voltam, ezért soha nem is játszottam, mindig a bordásfalnál álltam. Mostmár változott a helyzet, de a kézit azóta sem szeretem. 13/L
2013. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szolj hogy mondja el a vonalak jelenteset
2013. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Imre Andrea válasza:
Én most költöztem Kiskunmajsára és sajnos új suliba kell most járnom és akkor itt is mindig kézi van és énse szeretem engem is csúfoltak hogy lyukas kezű vagyok meg hogy félek a labdától meg hogy béna vagyok..Most próbálom elkapni a labdát meg jobban oda figyelni arra hogy hogyan kapjam el a labdát hogyan lőjjek énis gólt mint a többiek..és én már nagyon belejöttem ebbe a kézibe és már meg is szerettem..de ha te nem akarsz kézizni akkor szólj a tanárnak hogy kapus akarsz lenni:)énis az szoktam lenni mert nekem úgysem passzolják a labdát a csapattársaim ezért vagyok kapus:( Sok sikert tanuld meg minél előbb:) És ne feledd:Soha nem szabad feladni;)
2015. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!