Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehetnék jó védekező...

Hogyan lehetnék jó védekező középpályás és mélységi irányító is egyben?

Figyelt kérdés
Melyik edzésformákat kéne minél többet fejleszteni?

2013. febr. 15. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Térlátás , reflex , időzíttés az egész .

Persze mondani könnyű , megcsinálni és begyakorolni nem.

2013. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd Luka Modricot,ő pont ilyen.Amúgy a passzolásod,az tökély legyen.Ezt mindössze úgy tudod fejleszteni,ha gyakorlod mondjuk az ívelgetést(kinézel egy pontot bizonyos távolságról és próbálod eltalálni,ha megy messzebről).Jó legyen az állóképességed,ez fontos,járj el futni.A rúgótechnikádon is fejlessz,ha gondolod,azért az is jól jön,a szűrők és az irányítók nagyon jól lőnek :) És a játék olvasása,ez is nagyon fontos,de ebben sajnos nem tudok segíteni :S Ez majd idővel kialakul,ez rutin...vagy nemtudom :) Remélem tudtam segíteni
2013. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A második vagyok,azt elfelejtettem,hogy érts a labdatartáshoz is.
2013. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rengeteg edzés,gyakorlás
2013. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Az állóképesség az igen az ami sok fejlesztésre szorul. A többi tényező az aránylag egész jól megy. Lövőtechnikám nem olyan jó még. Nem szokásom távoli bombákat elengedni, bár tény hogy nem lenne rossz így is veszély okozni. Alkatilag szerencsés vagyok olyan szempontból hogy a labdát tudjam tartani. Illetve még egy kérdés. Cipő az mennyit számít ezen a poszton?

2013. febr. 16. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:
A lövőtechnika nem csak a távoli lövésnél kell hanem a keresztlabdáknál és a hosszú indításoknál is.
2013. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!