Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A magyar-svéd meccsen 3 perc...

A magyar-svéd meccsen 3 perc hosszabbítás volt és a 94. percben rúgták az utolsó gólt?

Figyelt kérdés
Ez csak nekem nem stimmel? Ha 3 perc a hosszabbítás akkor le kellett volna fújni a 93. perc végén, nem? Mégis ér ez a gól... most akkor mi van?
2009. szept. 7. 20:24
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem vagyok egy nagy focitudor,de sztem ha támadnak,vagy gólhelyzet van nem fújják le pontban az idő lejártakor.
2009. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom...:( azért lefújhatták volna :S :D
2009. szept. 7. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
jól mondja az első
2009. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aha... értem köszönöm. (akkor is sír a szám) azért HAJRÁ FIÚK!!!
2009. szept. 7. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
a svédek 93:30 perc körül rugták tehát már lefujhatták volna akkor amikor volt az uccsó magyar támadás...
2009. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

93:05 körül rúgták a svédek a gólt.

Meg lehet nézni: http://www.youtube.com/watch?v=Hd5kFzfHBH4

Amúgy igen, sztem is úgy van, hogy még az utolsó támadásig nem fújják le. Ha 93:01 van akkor sem :)

2009. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A jelzett három perc azt jelenti, h hivatalosan még eddig tart a meccs, de ez a játékvezetőre van bízva. Ha a hosszabbítás első másodpercében ápolni kell valakit 5 percig, akkor sem fogja 3 perc után lefújni a meccset. ugyan ez van a cserénél is, akkor is általában még hozzá ad a játékvezető valamennyit, hivatalosan fél percet kellene cserénként - Egy Játékvezető
2009. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!