Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem tartjátok kicsit gáznak...

Nem tartjátok kicsit gáznak azt amit tegnap a Barcelona művelt?

Figyelt kérdés

Előre le szögezném hogy NEM szoktam spanyol focit nézni , inkább angolt és a franciát csipázom . Viszont a Barca - Real-t megnéztem tegnap.


Komolyan ez volt a "világ legjobb" csapata ?

0-1 után mást se csináltak csak műesésből 11-est akartak szerezni , estek keltek feltűnően színészkedtek , reklamáltak és sunyiskodtak , ahelyett hogy a híres Tiki-taka-t játszottak volna .

Kicsit hogy úgy mondjam szánalmas volt , bocsánat de nem tudok rá mit mondani , 3 barcelonai kaput eltaláló lövés volt 90perc alatt .

Az meg mi vicces hogy egy 19 éves védő full simán kivédekezett egy 4xes aranylabdást .

Külsős szemmel egyértelműen a Real volt jobb .



Ti hogyan vélekedtek erről ? Lehetőleg csak olyan írjon aki se nem Barcás se nem Real-os . Az értelmetlen szidalmazásokat meg jelentésel és piroskézzel jutalmazom .



2013. febr. 27. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, csak az lesz gàz, ahogy a sok divatdrukker(tisztelet a kivételnek) majd mident kitalál, de nem fogják beismerni, h teljesen megérdemelten kaptak ki....

Ugyanígy verte meg a Chelsea és a Milan is õket.... A barcafoci ellenszere 2-3 gyors szélsõ, és a stabil védelem..

Azt már megszokhattuk, hogy nagycsapatok ellen nem megy annyira Messinek.....

Viszont az tényleg igaz, hogy a legnagyobb, leggerinctelenebb színészek ottvannak....(Pedro,alves, buszkeksz, alba.....) Nem értem ezek miért nyávognak, hisztiznek ennyit ok nélkül....

Iniesta, Xavi Puyol.......ök miért nem hisztiznek annyit?!

mert tudják hol a határ. néhány csapattârsukkal ellentétben..

Mielött a divatok kezdik:

Nem, nem realos vok, és nincs olyan csapat, ahol nincs színeészkedés, csak a barca kicsit eltúlozza, ha nem megy a játèk.

2013. febr. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz volt, Varane már második alkalommal úgy levette a pályáról Messit, hogy ennél jobban már csak Jordi Roura tehette volna... ha lecseréli.

Tetszett a meccs, jobb volt a Real és teljesen megérdemelten nyert. A kedvenc jelenetem az volt, amikor az első félidő lefújását követően 4-5 Barca játékos vette körül a bírót. Ja, amúgy Mallencónak is jár a pacsi, jól vezette a mérkőzést.

2013. febr. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egy Barcelona fan vagyok.És nagyon gáz az,amit már harmad ik meccse művel a csapat.Tudod,nem is igazán az eredmény idegesít,mert na,ez van rosszul játszottunk,a Real jól,megérdemelten nyertek.Engem csak a sok mocskos szurkoló,ahogy készítik Messiről a képet,hogy eltűnt stb. meg hogy 3-1-re kikaptunk stb.stb.stb. Meg a média.A Mocskos undorító média,ők mindig azt a csapatot nyalják,akinek épp jól megy.Szóval engem persze az eredmény is bánt picit,na de amit az Antibarcások csinálnak,az egyenesen gusztustalan.Idézek néhány Real fant,amikor mi 5-0-ra mostuk le őket a pályáról

"Na de legalább Ramos jól elrúgta a lábát,Messike megérdemelte"

"De szépen felrúgta Pepe meg Ramos Messi g.ecit"


Ha nyernek kárörvendőek,ha kikapnak a kifogásokat keresik.(Jó persze vannak olyan Barcelnoa fanok,akik szintén ilyenek)

Ha Messinek jól megy,akkor fikázzák,ha nem,akkor is.Hogy is van ez?


Szóval összefoglalva:Igen,a Barca tegnap egy hajítófát nem ért,megérdemelt a Real győzelem.A divatmadridisták meg pukkadjanak meg.

2013. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez fordítva is megy szerintem , a Real-Barca vitába nem akarok beszálni , de azt hallottam hogy keményen ostorozzák a madridot a sajtósok . Hónapok óta mennek a pletykák stb murinho ramos , meg kettészakadt öltöző .. szóval ..


Ez egy szemszög , de gondolom vannak más szemszögök is és ne haragudj , de szerintem több a divatbarcás minta divatrealos , már 5évig ment a szekér és szerintem divatrealos nem maradt ott ahol 4évig semmit nem nyertek , a barca meg 4évig ALL in ozott , szóval :D


De mondom szemszög kérdése , úgy lenne az igazi hogy mivel barcás vagy egy madridos is leírná a véleményét.

2013. febr. 27. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó barátom 97 óta Realos,és mondta,hogy tényleg elég gusztustalanul viselkedik a 2 szurkolótábor divatrészlege.Egyébként szerintem is több divatbarcás van(sajnos)
2013. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Realos vagyok,de elismerem hogy a Barca jó csapat,viszont most tényleg szánalmas volt a színészkedésük...még jó hogy így nem nyerhettek..
2013. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!