Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik a jobb a foci vagy a...

Melyik a jobb a foci vagy a kosárlabda?

Figyelt kérdés
Ti szerintetek!

2013. márc. 1. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

nézni biztos hogy a kosár. Pörgősebb, tovább látványos, mint a foci.

Játszani viszont egyszerűbb és tényleg nagyon jó és könnyű focizni:D

(meg is értem, hogy népszerűbb. A kosárhoz kell komoly pálya, és azt gyakorlás nélkül lehetetlen játszani. Focipályához meg kell két fa meg talaj:D )

2013. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
"nagyon jó és könnyű focizni" , szerinted ahhoz nem kell gyakorlás??? Te nagyon ügyes lehetsz!
2013. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%

kosárban még egyedül, védők nélkül sem tudod majd az első pár alkalommal bedobni a labdát. Így, ha védők is jönnek, legyenek akármilyen bénák, nem fogsz mindent bedobni.

Na és most figyelj, ha tudsz még követni. Fociban ha egyedül vagy a pályán 6-7 méterről 10/9x be tudod rúgni , ha van két lábad és minimum egy szemed. És ha jönnek a meccsen védők, akik veled egy szinten űzik a sportot, nem okoznak nagy nehézséget.


Nem tudtam, hogy ezt majd így szájba kell rágnom. Csak nem focista vagy?

2013. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Milyen kérdés ez? Valakinek a pap, valakinek a paplan. Én a focit preferálom! Csak nem kosaras vagy?
2013. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát én még egyik sem vagyok de a focit jobban csípem.
2013. márc. 1. 20:44
 6/17 anonim ***** válasza:
Ahha és egy 50 méteres hajszálpontos indítást is könnyű megcsinálni (gyakorlás nélkül), amiből a te általad vázolt szituáció is létrejöhet kedves 3-as?
2013. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nyilván nem. A kosárlabdában is vannak olyan helyzetek, amiket nem tudsz befejezni még sok gyakorlás után sem. Csak annyit mondtam, hogy fociban a gólszerzés könnyebb, ha a haverokkal játszol tesiórán.
2013. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
66%

Egyértelmű a kosárlabda :DD !! A foci unalmas, csak a földön cselezgetnek, és legfeljebb belerúgnak egy nagyot a labdába, van hogy egész meccs alatt egy gól se születik..

A kosárlabda viszon...:DD az a legjobb sport, látványos, dinamikus, csapatépítő, senkinek nem kell kimaradnia a játékból hogy a kaput őrizze ( gyengébbek kedvéért..a kosárba palánk van nem kapu ;D )Szval..a kosár a világ legjobb sprtja !! :D

2013. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 peter123456789 ***** válasza:
17%
3.válaszoló akkor te fél pályáról be birsz találni casillanak? azt meg nézném-.- egyp. foci a kosár tiszta könnyü nincs senki aki miatt be találnál
2013. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ne legyél már ilyen egyszerű bmeg, előző két válaszomban leírtam érthetően, hogy hogy értem, erre csak okoskodsz.


"Fociban ha egyedül vagy a pályán 6-7 méterről 10/9x be tudod rúgni"

6-7 méter nem a félpálya, ezt is magyarázni kell a nagyokos focistáknak?


"...fociban a gólszerzés könnyebb, ha a haverokkal játszol tesiórán."

Casillassal te szoktál játszani tesiórán?


Erre most mondjam azt, hogy jóvanakkor te meg dobjad be félpályáról úgy a labdát, hogy 2.11 magas Garnett védekezik rajtad he.

2013. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!