Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focisták, sportolók! Ti...

Focisták, sportolók! Ti hogyan hangolódtok rá a sportágatok megmérettetéseire? Gondolok itt foci/kosár/kézi mérkőzésekre és versenyekre, edzésekre.

Figyelt kérdés

Én focizok(sok mást is sportolok de ez most mind1) és meccs előtt motivációs felvételeket hallgatok meg hasonló.

Nektek mi a bevált módszer?:)

16F



2013. márc. 2. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Magamban mondogatom : Meg kell ölni , porba kell alázni , lenyúzni róla a csontot is .


Kicsit primitív de kell is tét meccsre , hát igen , betonhátvédnek muszáj :D

2013. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most szünetelek de ősszel már leakarnak igazolni ifibe( mondjuk ott is 25 évesek is vannak) (Győr-Moson-Sopron.megyeIII) de eddigi meccseim előtt mindig ellazultam és valami nagy sztárra gondolok hogy olyan leszek mint ő. 14/f
2013. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz,várom még a válaszokat :)

Első:kicsit erősnek érzem de végül is ha nem a lábát rúgod akkor nincs baj(néha belefér:D ).

2013. márc. 2. 17:17
 4/5 anonim válasza:

Én arra gondolok, hogy annál kevesebbet nem tudok nyújtani, mint amit nyújtani fogok. Ami tőlem tellik, azt úgy is megteszem. Először biztonságra törekszek, aztán egy két csel, mert már nem számítanak rá, és meglepem őket. Aztán megjön az önbizalom.

Ja és ami nagyon fontos. "Én vagyok a legjobb a pályán, akkor is, ha hibázok" gondolkodás

2013. márc. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is focista vagyok, és elég, ha jól beállítom a hajam, és a tükörben bejövök magamnak. ez ad elég motivációt.
2013. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!