Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Cristiano Ronaldo vagy Lionel...

Cristiano Ronaldo vagy Lionel Messi a jobb labdarúgó? Ronaldo megérdemelne már egy ARANYLABDÁT!?

Figyelt kérdés

Szerintem mindkét játékos zseniális, fantasztikus, van bennük valami különleges, ami más játékosokban nincs meg. Én úgy gondolom, hogy Messi-vel egy picikét talán elfogultabbak, hiszen zsinórban kapja az aranylabdákat, és szerintem azért egyet legalább Ronaldo is megérdemelne. Remekül cselez, nagyon gyors, fantasztikusan lő, és szerintem jobb Messi-nél, de persze Messi tudását elismerem. Először CR7-et nagyképűnek hidtem, de idő után rá kellett jönnöm, hogy nem olyan, amilyennek mondják(bár én innen jól nem ismerhetem). Szerintem most Ronaldo érdemelné az aranylabdát.

Mit gondoltok?



2013. márc. 5. 16:18
1 2
 11/14 anonim válasza:
én azt mondom hogy mindkettő valamiben jobb a amásiknál mert szerintem messi ahogy bemegy akár 5 ember kozé és kihozza onnan a labdát azt csak ő tudja és csak ő meg ahogyan vezeti a labdát akár 4 5 emberen keresztül az is egyedülálló ezért tudásilag ő a jobb nem is beszélve a passzairól de ronaldo is jobb sok dologban mint messi Pl: sebesség rúgótechnika fejelés erő szabadrúgás egyébként abba ő a legjobb de messi tobbet tud ronaldó biciklicselei szenzációsak de iet láttunk már korábban a brazil ronaldótól ronaldinhótól rivaldótól robinhótól zidanetól de ilyet mint a messi talán csak maradonától de messi max 2 aranylabdát érdemelt volna és messi még lusta is meg gyenge meg egylábas és ronaldó jobbal ballal nagyon jó de azért messi a jobb [ Milános vagyok nem hazabeszélek]
2014. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
És megkapta azt a bizonyos Aranylabdát!:))
2014. jan. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szerintem itt nem lehet dönteni.

Vannak Ronalddosok és Messisek

2016. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Messi a jobb és ez így is lesz, Messi egy olyan ország/nemzet tagja akik már 2-szer Vb-t nyertek, és nagyon sok Copa America-t.
2020. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!