Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » élsportoló szeretnék lenni...

élsportoló szeretnék lenni kosárlabdába. Van e esélyem?

Figyelt kérdés
15fél éves vagyok és van tapasztalatom. Általánosba 2 évet kosarazta de abbamaradt amit nagyon sajnálok. Van e esélyem behozni a lemaradást? Ha kell iskola után 4től 10ig dobálok, felkelek reggel 6kor edzek minden nap. A kérdés csak annyi hogy van e esélyem még arra hogy NBA szintű kosaras legyek vagy ez a hajó már elúszott?

2013. márc. 5. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy NBA szintű csapatnak mit akar? Nyerni a meccseket folyamatosan. Ahhoz a legjobb játékosokat akarja megszerezni. Ha van benned tehetség, és tudsz eleget gyakorolni, mindegy hány éves vagy, ha nagyon jó vagy, kellesz majd nekik. Az álmodról ne mondj le, tegyél meg érte mindent, ha le akarnak beszélni akkor is, nem biztos hogy összejön, de legalább megpróbáltad.
2013. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elérheted

Énis magyar vagyok és majd megyek ki Kosaras egyetemre!

(Felkértek)

Soha ne add fel!

2013. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ki kért fel? :O:O
2013. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát az egyetem!

Levelet kaptam!

2013. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de melyik?
2013. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát még nembiztos, hogy kimegyek!

Csak felkértek

2013. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De melyik egyetem tette? Követem az NCAAt kicsit, érdekel na:D
2013. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De a keretben sem vagyok benne!
2013. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hagyjuk...
2013. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Levi86 válasza:
Ilyen nincs h felkérnek. Ez nem az az ország :D Döglött kutya se jön erre amerikából "felfedező körútra" Kérdező, idővel majd reálisabban fogod látni a dolgokat. az h jól játszol vagy jól akarsz játszani...huuuh. Szted hányan álmodoznak erről? De ami mégfontosabb szted hányan játszanak még M.o-n is átlagon felül és mégsem jutnak el odáig.. Kosarazz! Szeresd! Legyél a legjobb!! Legyen stílusod! De ne kergess nagy álmokat mert mint mondtam ez nem az az ország! De ha még mindig ezt akarod akkor már holnap ülj fel családostól egy repülőre mert ahhoz ott kell élned. És most nekem senki ne jöjjön Dávid Kornél-al meg Hanga Ádám-al és Somogyi-val. kornél idejében más volt a liga. Hanga Ádámot meghívták edzőtáborozni és jelentkezett a Draft-ra. Somogyi meg gyerek kora óta kint élt.
2013. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!