Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » [igényfelmérés][hobbi sportolá...

Csancy kérdése:

[igényfelmérés][hobbi sportolás][összefogás]Van-e igény egy amatőr/hobbi sportolókat, sportolni vágyókat összefogó weboldalra?

Figyelt kérdés

A jövőben esetleg létrehoznék egy ilyen oldalt, ha van rá nagy kereslet.


Én magam pl imádok kosarazni, de csak egy lelkes amatőr vagyok, és a barátaim focizni szeretnek. Így aztán nagyon ritkán kosarazok.



Ha Te is érezted már úgy hogy szívesen röpiznél/kosaraznál/stb, de a baráti körödben túl kevesen csatlakoznának hozzád, vagy rendszeresen járnál, de a tudásszinted miatt félsz gyakorlott játékosokkal játszani, egy ilyen oldal biztos nagyot lendítene, a sportolási lehetőségeiden..


Az oldal úgy működne, hogy a földrajzi helyed és a szimpatikus időpontok bejelölése után az oldal megkeresné a hasonló szabadidővel rendelkező tagokat, és így könnyen összejöhetnek akár nagy létszámú csapatok is.

Ráadásul így hasonló érdeklődési körű barátokra is szert tehetsz.


Amennyiben szeretnéd h legyen ilyen oldal azt mindenképp jelezd egy rövid kommentben!

A projektnek csak nagyban van értelme, lehetőleg többezer aktív taggal, és rengeteg pénz és energia kell hozzá, ha belefogok. Úgyhogy ne sajnálj 1 kommentet, akkor se ha már 100-an kommenteltek előtted. Köszi!



2013. márc. 7. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Van már ilyen oldal, de nem nagyon fut. Ha fel tudod futtatni, akkor jó ötlet, ezredik unalmas sitera nincs szükség. A kezdeményezés egyébként nagyon jó, nekem tetszik, szívesen csatlakoznék is.


21/L

2013. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

adsz linket? köszi!

én csak nagyban gondolkozom... szóval csak akkor fogok bele ha tényleg van rá nagy! kereslet, és ha megcsinálom akkor 100% hogy király lesz

2013. márc. 7. 21:59
 3/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Milyen linkre gondolsz? Szerintem lesz rá igény, minden közösségi izére van. Ha itt nem is érkezik elég válasz, az nem azt jelenti,hogy nem jönne be. Itt elég kevés és vegyes ember van ahhoz, hogy tényleg igazi igényfelmérést tudj csinálni. Szóval én drukkolok. (és majd mutasd meg!)
2013. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"Milyen linkre gondolsz?"


hát a hasonló oldal linkjére gondol...


Szerintem nem rossz az elképzelés, bár ahhoz hogy beinduljon az oldal és valóban nagy legyen a látogatottság ahhoz kell reklám, vagy valami nagyon csuda dolog.

2013. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ja, késő van már :) [link]
2013. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

kiindulópontnak nme rossz.. ha minden igaz 4 évig futott, ami szép teljesítmény, ahhoz képest hogy milyen szintű az oldal

úgy tűnik muszály lesz regisztrálnom is, hátha úgy mutatja a "hirdetések" feladásának idejét..

2013. márc. 7. 22:33
 7/16 anonim ***** válasza:
Én regisztrálva vagyok és nem mutat időpontot sajna.
2013. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

OFF


FUUU

ebből se szedek ki több információt.. minden szupertitkos


((pl a főoldalon ahol a hirdetésekre lehet keresni, van egy ilyen hogy "Dátum:" és beállíthatom előre!? pl 2013 07 01-et, és ugyanazt kihozza mint a mai napra

ezt mégis mire kell használni?))

ON

2013. márc. 7. 22:51
 9/16 anonim ***** válasza:
arra még én sem jöttem rá, de talán a frissebbeket listázza előre.
2013. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

még1 uccsó kérdés, aztán hagyjuk:

vannak még friss hirdetések is az oldalon?

ha igen, valahogy meg lehet tudni h melyik hirdetés friss?

2013. márc. 7. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!