Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha amerikába megyek sportos...

Ha amerikába megyek sportos egyetemre, akkor oda is jól kell tanulni vagy csak a sport teljesítmény nézik? (pl Duke University! )

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
jól kell
2013. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És melyik tanévet nézik, ha majd kimegyek?
2013. márc. 9. 14:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak néhány sztár sportoló engedheti meg magának azt a luxust,hogy éppen csak elebickéljen.Te nagyon tehetséges vagy valamilyen sportban?A sport az amerikai egyetemeken kiemelt fontosságú,de a diákok döntő többsége csak szurkol az egyetem csapatainak.Nem könnyű bekerülni az egyetemi csapatokba,nem fogadnak tárt karokkal,főleg nem egy olyan neves egytemen mint a Duke.Célozz meg inkább egy kisebb egyetemet.
2013. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha kinn játszol már vlamelyik középiskolában, és ügyi vagy, kaphatsz sportösztöndíjat az egyetemekre. Dukeban ne reménykedj. A jegyeidre úgy kell figyelni, hogy minél többet vagy a csapatban, annál rosszabbak lehetnek a jegyeid. (Pl. első évben nem tudják, tényleg jó játékos leszel-e, aki majd bajnokságot nyer nekik, ezért elvárják, hogy elsősként hozd a jó átlagot. De a 3. évben, ha stabil tagja vagy a rotációnak, beírják, hogy ott voltál az órákon, amíg te kosarazol:D
2013. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezeken az egyetemeken alap a kitűnő bizonyitvány és érettségi, majd ha az ő tesztjeiket is ami amerikában van megirtad 90-100% körülire akkor még Egy jó pont hogy te mondjuk egy elismert sportoló vagy. Úgyhogy szar jegyekkel ne is álmodj róla.
2013. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tehetséges vagyok nagyon kosárból

De az általános iskolai éveket nézik, vagy a közpiskolait?

2013. márc. 9. 18:51
 7/13 A kérdező kommentje:
középiskolait*
2013. márc. 9. 18:51
 8/13 A kérdező kommentje:

De amúgy nem a Duke-ba szerettem volna menni csak példát írtam!

Magamnak a Marquette egyetemet néztem ki!

(De még átgondolom hova menjek)

2013. márc. 9. 18:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem akarom lerombolni az álmaidat,de bárhová bekerülsz óriási siker lesz.A Marquette sem könnyebb mint a Duke.Mit tud a Marquette-ről,milyen alapon választottad ezt magadnak?Ha csak láttad pár meccsüket a tévében az nem lesz elég,mélyebbre kell ásni.Az a minimum,hogy tökéletesen kell beszélned az angolt,számtalan rostán kell átesned,különböző ajánlásokat kell beszerezned.

Ismerkedj össze olyan magyar emberekkel akik kint jártak egyetemre,kérj tőlük segítséget.Ha egy öregdiák ajánlásával bírsz az sokat segíthet,de ezek mellett az is kell,hogy jól tanulj és fantasztikus kosárlabda talentum legyél.Ha ez mind áll még akkor is csak 50% az esélyed,hogy bekerülsz egy jó nevű egyetemre.Az amerikai fiatalok is pokolian megszenvednek egy ösztöndíjért,a te helyzeted ennél jóval nehezebb.

2013. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy amúgy?
2013. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!