Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Zalaegerszegen hol lehet pl....

Zalaegerszegen hol lehet pl. : pingpongozni, teniszezni?

Figyelt kérdés
/esetleg ingyen,szabadtéren/
2009. szept. 14. 16:38
 1/8 anonim válasza:
Tennisz pl sportcsarnok. Szabadtéri,nem drága.
2009. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vizsla park, ott van pár lerobbant ping pong asztal :D
2010. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Légyszíves írd meg pontosabban,hogy Zalaegerszegen a vizslaparkban konkrétan hol lehet pingpongozni?

2010. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Megkérek mindenkit,ha valaki tudja,hogy Zalaegerszegen hol lehet hobby szinten asztaliteniszezni,jelezze,írjon!


Köszönöm

2010. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Vizslapark két részre van osztva (egy kisebb és egy nagyobb részre). A nagyobban van egy rozoga fajátszótér, amelett egy földes kosárpálya. A vizslapark vizsla út felőli oldalán vannak tízemeletesek. A ping pong asztal a tízemeletes és a kosárpálya között van kb.
2010. ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Nagyon szépen köszönöm,tudom hogy hol van.Én nem szabadtéri asztaliteniszre gondoltam,hanem,beltérire.A neten próbáltam rá keresni,de ott nem igazán találtam semmit.A Hock János úton,(Andráshida irányában) a Venátus Sport és Szabadidő központban van egy asztal.....óránként 2000 ft-ért.Mire az ember bemelegít és igazán belejönne,pont le is telik az óra.Kicsit nevetséges,és rablás,ami már mégsem olyan nevetséges. :-) Hihetetlen,hogy ebben a városban nem sportolhat hobby szinten az ember,illetve kevés a lehetőség.Nincs egy Bowling pálya,csak teke,se asztalitenisz.Nem tudom el hinni hogy máshol nincs csak a Venátus-ban.Én valamikor versenyszerűen asztaliteniszeztem,most jó lenne kicsit hobby szinten játszani.Lehet valamelyik sulinak a tornatermében van ilyen de,hogy hogy lehetne kideríteni azt nem tudom.

Azért köszönöm a segítséget.

Szia

2010. ápr. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Sikerült azóta valamit találni ? Én is szívesen játszanék, de nem tudok róla, hogy lenne asztal valahol...
2014. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Decathlonba tudsz pingpongozni! Egész jó asztal van ott.
2015. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!