Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem jársz focimeccsre?

Miért nem jársz focimeccsre?

Figyelt kérdés

Az MLSZ súlyosan megbüntette az FTC-t és az UTE-t a legnézettebb magyar meccsen. Elgondolkodtatott egy dolog, ti miért nem jártok meccsre?

Pár válasz lehetőség itt van, persze írhatsz magadtól is.

-Félsz, hogy megvernek a huligánok.

-Félsz, hogy megvernek a rendőrök.

-Szar a magyar foci.

-Drága a jegy.

-Nem érdekel a foci.

-MLSZ szurkolókat korlátozó intézkedései miatt.

Köszi a válaszokat előre is. Mindenkit felpontozok.



2013. márc. 13. 02:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
szar a magyar foci. Ráadásul a mi városunkban tönkre is tették, így már nincs is NB1-es klub.
2013. márc. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

-Félsz, hogy megvernek a huligánok.

-Szar a magyar foci.

-Nem érdekel a foci.

2013. márc. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kovpet ***** válasza:
100%

[link]


Ezért.

2013. márc. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

minek otthon kényelmesen leülök a fotelba és azt nézek amit akarok.

a legjobb kameraképekkel, vágással esetleg, ha nem élő,gólismétléssel, akkor minek menjek focimeccsre ott állsz, v ülsz, és nem látod úgy a pályát mint amikor közvetítik

2013. márc. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tévében sem nézem már, nem hogy még pénzt fizessek ezért a produkcióért. Meg egyébként sincs kedvem szurkolókkal megküzdeni a villamosért meccs után.
2013. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Dogmatix91 ***** válasza:
53%
A magyar foci nem szar, hanem egy okádék retkes fos + nem érdekel a foci. A színész homárok sportja (hatalmas tisztelet a kivételnek!). A huligánok meg gyökér állatok, nagy a pofájuk, de amikor megindulnak feléjük a rohamrendőrök akkor mindegyik behúzza fülét farkát aztán menekül a mocskos kis életéért. Ha meg elkapják az egyiket és kap párat, akkor meg feljelenti a rendőrt túlzott erőszakért, de azért az új stadion kell az ilyen mocskos patkányoknak.
2013. márc. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

6.


Voltál már egyszer is itthon focimeccsen?Gondolom sose,te csak nézzed a tv-ben a nyugati szinházat,a barszával meg a cselzivel.

2013. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Suvorov ***** válasza:
100%
mert nem érdekel a ócska szar magyar football
2013. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nezheto lenne en jarnek. A tv nem adja vissza a stadion es az elo meccs hangulatat.
2013. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dogmatix91 ***** válasza:
100%

A nyugati focit sem szeretem megnyugodhatsz. Amerikai foci, kézi és kosármeccseken voltam már többször is, érdekes módon nem dobálják egymást a szurkolók, ha valakihez hozzáérnek a pályán, az nem dobja el magát, mintha leszakadt volna a lába. Az az igazság, hogy a labdarúgást nagyon elrontották. Egy teljesen jó sport lehetne, ha nem lenne tele ilyen díszb.uzikkal. Helyesbítek, mert nem is a magyar focival lenne a baj, hiszen azt mindenki tudja, hogy nagyságrendekkel gyengébbek vagyunk, mint a külföldi csapatok. A probléma inkább a kormánnyal van, hogy tömi bele a milliárdokat, csak azért mert a jelenlegi miniszterelnökünk rajong a fociért. Még azt is megértem, hogy új stadiont akar építeni, hiszen tény, hogy csomó már leélt szar, de minek kell ekkorákat? Én győri vagyok, az ETO stadion úgy tudom ilyen 15-20000 fős körül van. Szerintem még egyszer sem volt még félig sem megtöltve.

Egyébként biztos az én hibám, hogy nem tudom értékelni a színészkedő ecsethajú hulladékokat, azért annyi biztos, hogy a barátok köztben mindegyik megállná a helyét, ha meg tudnának tanulni néhány sort.

2013. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!