Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol lehet röplabdázni Budapest...

Hol lehet röplabdázni Budapesten? Neten nem találok elérhetőséget.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és szeretnék elkezdeni sportolni. Röplabdázni nagyon szeretek, úgyhogy az jó lenne.

2013. márc. 16. 10:31
 1/6 anonim válasza:
Írj és mondok infokat ahova en jarok:) nem tul versenyszeru inkabb lazak az edzesek
2013. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Privátot? Melyik kerületben van? Mert én a XII-I ker találkozásánál lakom :)
2013. márc. 18. 18:22
 3/6 szeretemavizet válasza:
hol laksz? vagyis nem vagyok pedofil,úgyhogy bp. melyik részén szeretnél röpizni? és inkább csak játszani szeretnél,vagy erősödni/erősíteni/futni is? ha lány vagy többetis tudok ajánlni.
2013. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, lány vagyok :) XII-I-II ker találkozása.

Igazából fogyni (nincs rajtam 10 kiló túlsúly, csak kevés) szeretnék meg erősödni... kösziii :)

2013. márc. 31. 16:16
 5/6 anonim válasza:
Kra
2013. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Már elkezdtél röpizni a KRA-nál? Én is szeretnék, csak semmi infót nem tudok, meg elég kezdő vagyok...Ugyan azért szeretnék röpizni amiért te.
2013. szept. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!