Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek is olyan jellemzőe...

Szerintetek is olyan jellemzően román góllal egyenlítettek a végén a válogatottunk ellen?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy a vasálarcos román egyszerűen ráugrott sőt rávetődött védőnk hátára. (Erdélyre is ilyen sunyin vetődtek rá.) Ebből lett a gól. Érthetetlen mit művelt a bíró az esetnél.

#magyar #román #válogatott #szabálytalan gól
2013. márc. 22. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
inkább magyaros balf.szsággal.mindig mikor azt hinné az ember h talán most megcsinálják na akkorb.sszák el.de mit is vár az ember ezektől.
2013. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
már az első góljuk érvénytelen volt...
2013. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
szerintem is inkább "magyaros" volt az a gól... egymásnak fut a két védő. Pedig már én is elhittem hogy nyerünk...
2013. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
60%

3-nak

te is vak vagy???

Néz meg felvételről! Varga fedezte a labdát és a román tisztán ráugrott mint egy rögbis.

2013. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

ez nem rávetődés volt, elesett mert beálltak elé.

A hátvédeink összehozták a gólt a románoknak. Király is időhúzás helyett odarúgta az ellenfélnek a gól előtt...

2013. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jellemzően román gól? Szerintem ez inkább ránk jellemző hogy a fontos meccseket a végén elk.úrjuk. Most is összefutott 2 védő, a labda meg persze hogy a tisztán érkező román elé gurul.
2013. márc. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

A román tisztán ráugrik Vargára és részben emiatt is ütközik össze Mészárossal.Bár tényleg voltak a védelmünkben hiányosságok de jobbak voltunk.Az utolsó gól meg főleg érvénytelen volt erre szabadrúgás járt volna (nekünk). Nem szidni kellene a válogatottat hanem inkább kiállni mellette.

[link]

2013. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
EZ jellemzően MAGYAR gól volt sajnos.
2013. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaz, én kérek elnézést hogy kritikával mertem illetni a "szerethető" válogatottat. Inkább örüljek hogy végre ügyesek voltak a srácok és összehoztak nekünk egy X-et. Tényleg, ezelőtt 15 évig gólt se rúgtunk nekik, ez a 2 most nagy ugrás.... Amúgy is az elmúlt 25 évben el voltunk kényeztetve....
2013. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!