Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van esélyem (mindjárt) 17...

Van esélyem (mindjárt) 17 évesen feltörni egy megye 2-es ifi csapatból?

Figyelt kérdés
Pár hónap és 17 leszek, megye 2-es elég gyenge teljesítményt nyújtó(az utóbbi időben) ifi csapat friss tagja vagyok. Nem tudom, hogy elég lesz-e ez a csapat a fejlődésemhez, vagy majd idővel menjek-e jelentkezni komolyabb csapatba? Ha igen, akkor hol lehet ilyenekbe jelentkezni, vagy mit kellene tennem?
2013. ápr. 2. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Fabregast 16 évesen vette meg az Arsenal. Imposibble is nothing :D amennyiben tehetséges vagy.
2013. ápr. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jóó. azt meg kell jegyezni,hogy Fabregas előtte is magas szinten focizott. Barcelona akadémiáján. szal ha úgy nézzük az Arsenal még vissza lépés is volt. meg azért fabregas nem megye kettőből indult,hanem egy meghatározó spanyol klubbol kik ontják a tehetségeket. kérdőhöz: sajnos. egy megye 2-es csapatot is agyon ver egy ifi nb3as csapat. nb2ben már elég nagy az iram. jó magam nb2ben vagyok +.kerületi TUÉ_nél. ha jó vagy akkor egy nb2hez eltudsz menni. ott is vannak gyengébb csapatok. pl. BVSC. Airnergy. nem tudom hol laksz. nálunk úgy van, jön egy játékos, lejön edzésre, majd az edző eldönti mi lesz vele.
2013. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!