Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A T-Home miért nem engedi a...

A T-Home miért nem engedi a BL meccseket a ZDF-en?

Figyelt kérdés
A Schalke-Galatasaray mérkőzést még ott néztem, de a Dortmund-Málaga-nál azt írta ki, hogy Magyarországra nem közvetíthetik.

2013. ápr. 4. 20:23
 1/3 marsoska válasza:
Én is pont ugyanígy voltam.Rohadt nagy szemétség,szerintem egyszerűen a T-Home-nál megszüntették a ZDF-et.írj nekik levelet!
2013. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt találtam: A Telekom által Családi és Extra TV csomagban elosztott ZDF csatornán futó Bajnokok Ligája mérkőzéseket 2013. április 2-tól nem sugározzuk, mivel a ZDF csatorna nem rendelkezik a műsor magyarországi közvetítési jogaival. Az UEFA a közvetítések azonnali kitakarását kérte. A Magyar Telekom minden esetben betartja a vonatkozó szabályozásokat ezért eleget tett a felszólításnak.
2013. ápr. 6. 08:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen és itthon csak a DigiSport és a Sport1 adhatja a BL meccseket, ezért kellett lekódolni vagy mi. Bár lehet hogy ebben inkább a Digisek keze van benne és ők hápogtak érte.
2013. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!