Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a Bayern München megnyerte a Bundesligát?

Figyelt kérdés
Esetleg lehet esélyük idén a triplázásra?

2013. ápr. 6. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretem a Bayern és nem drukkoltam nekik. Igaz, hogy másnak se, mert nem nézem a focit. Igaz az is, hogy útálom. Egyetlen jó van a fociban számomra, az hogy semmit sem tudok róla :-)
2013. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1:

legfölöslegesebb komment ever.


szerintem a bl trófeára nincs esélyük, azt már rég levajazták az egyik spanyol csapatnak a bíráskodásokat elnézve.

2013. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Osynho ***** válasza:
Ja, ezért rúgott Ibra 2m-es lesgólt a Barcának, ugye? :D
2013. ápr. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a barcika meg egyből panaszolt is, akkor meg nem adott be panaszt mikor úgy verték ki a chelseat, hogy a spori 3 tizit "elnézett". 2011ben arsenalon is már csak a spori miatt tudtak túljutni.

A realról ne is beszéljünk. Egy galata ellen elmaradt 2 tizi...


Persze ezt a lesgólt tuti évekig emlegetik a szarsza drukkerek, hogy nem csalnak nekik a sporik. De kár tagadni a nyilvánvalót.

2013. ápr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nagy Bayern fan, de remélem megleckéztetik a spanyol színészeket! :D
2013. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Osynho ***** válasza:

A fenébe. Azt vártam , hogy megmagayrázod, hogy nem votl les. :D Azért azt elárulhatnád, hogy akkor az ítélet kinek kedvezett? Mert ugye azt is a bíró ítélte meg. Vagy nem?

Akkor is tolták a Barcát, amikor kikaptak 2:0-ra a Milantól? Vagy a visszavágón a 4 gólt a spori rúgta be?


A Real ellen örültem volna, ha befújják a 11-eseket. Izgalmasabb lenne a párbaj. Tulajdonképpen 3 kellett volna fújni, akkor lenne mit nézni a visszavágón. Így meg csak lazán lötyögve gurítottak egy hármast, sok foci nem volt, a visszavágó meg valószínűleg csak formalitás. :/

2013. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Osynho ***** válasza:
A Barca meg mindenért sír, mint a fürdősk.rva, ezt már megszokhattuk. :D
2013. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!