Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy került a horvát labdarúgó...

Hogy került a horvát labdarúgó válogatott a 4. helyre a világranglistán? Téged is meglep?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 12:58
 1/8 Antimod ***** válasza:
A pontokat - ha jól tudom - öt éves teljesítmény alapján számítják. Vagyis: minden új ranglista létrehozásakor kiesik egy vagy több öt évvel korábbi mérkőzés. Ha mondjuk azon nem szerzett pontot (most nem a 3 vagy 1 pontról van szó), akkor nyilván jobb lesz az átlaga, és a ranglistán körülötte lévő csapatok átlagához képest változhat annyit, hogy megelőzze vele azokat.
2013. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TKA28 ***** válasza:
Nem lep meg.nagyon jok mostanaba...ertem azt az utobbi par evben.
2013. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lep meg.
2013. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem jobban meglep hogy 13. Görögország 14. Mexikó és 15. Svájc. Ez három teljesen közepes futball csapat. Ezek után már egyáltalán nem lepődök meg a horvátok negyedik helyén egy Mandzukic-al egy Modric-al, meg egy Srna-val.
2013. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Svájc 10 éven belül világversenyen érmet fog szerezni.
2013. ápr. 13. 15:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is. De igazából a leginkább a mi 33. helyezésünkön túl is Belgium lep meg. Ők hogy vannak Fra. o. előtt a 16. helyen. Azért én szoktam nézni a vb, eb-t de olyanról hogy egyáltalán van belga foci még alig halottam. Egyébként Svájc szerintem pont hogy tök béna a focihoz. 2008-ba rögtön kiestek csoportutolsóként, a vesztésen kívül egyszer megtudták verni portugáliát, mert őket gondolom nem érdekelte már, inkább pihentek. 2010-be is bénák voltak, a legbénább csapattal Hondurassal nem bírtak elbánni, Chile megverte őket, jó véletlen a spanyoloknak gurítottak egy gólt, de azonkívül bénák voltak. 2012-be asszem ki se jutottak már.
2013. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Belga válogatott meglep? Ne lepjen meg. Nézd meg kik vannak ott. Egy két név: Hazard, Lukaku, Mirallas, Verthongen, Vermaelen, Courtois, Kompany, Alderweireld, Fellaini, Witsel, Dembelé, Benteke.

Ez egy ku*va jó kis csapat.

2013. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és emellett még nagyon fiatalok is, a legtöbb 22-23 éves.
2013. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!