Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kapusok figyelem! Sorfal...

Kapusok figyelem! Sorfal beállítása?

Figyelt kérdés

A sorfalról lenne szó...

A kérdések a következők lennének!:

Mikor kérjek sorfalat?

Honnan mennyit embert kérjek?

Mikor milyen embereket állítsak be?(pl 3 ember kéne 1, védő,1 csatár, egy középpályás. vagy máshogy kéne?? hogy szokták??)

Számít a magasság? inkább kik fogjanak üres embert embert?? a kissebbek vagy a nagyobbak?


Ez kicsit sok,nem muszály mindegyikre válaszolni :)



2013. ápr. 12. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi úgy szoktuk, hogy 25-30 méterre 3 v. 2(középpályás)

25-20 méterre 4(2 védő 2középpályás)

20-tól 5 embere akik nagyobbak

2013. ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már minden ember focizhat?
2013. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz!
2013. ápr. 12. 20:28
 4/5 anonim válasza:
Az emberek száma az első válaszoló kommentjében,a lényeg,hogy a legszélső ember a kapufával egy vonalban álljon.
2013. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ánkhelyi ákos válasza:
szia igazábol ez nincs megszabva meccs előtt megbeszélitek az öltözőbe hogy kik áljanak be sorfalba és nincs megadva méter mert mondjuk vannak olyan játékosok akik 40 méterről is jol tudnak szabadrúgást rúgni ami veszélyes a kapura igazából ha magasabb osztályba játszol mint én nb1 nb2 akkor már nagyjából ismered az ellenfeled hogy ki rúg szabadot vagy és hogy rúgja vagy ha alacsonyabb osztályba akkor nekem azt mondták az edzőim hogy akkor kérj sorfalat ha ugy érzed h van szüksége ! az egyik előttem íróval vitatkoznék hogy az első vagy is a kapufa ahova bálítod a játékost az első logjon túl a kapufán hogy takarja és igazábol az a lényeg hogy 1max 2 magas játékos legyen a sorfalba és az azon a szélén amelyik mellet látod a labdát mert felettük nehezebb eltekerni szoval nincs megszabva hogy csatár v középpályás vagy védő persze aki nem áll a sorfalba egy elől marad hogy tudj kontrázni a többi meg embert fog ilyen egyszerű ! nekem ez vált be ezel értem el sok dícséretet de ezt te érzed hogy hány ember kell és mikor kell :D
2014. szept. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!