Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehet bekerülni bármily...

Hogyan lehet bekerülni bármilyen sportból a Magyar (ifi) válogatottba?

Figyelt kérdés

Egy vidéki településről van egyáltalán esélye egy játékosnak bekerülni? És ez ki által lehetséges? Úgy értem meghívásos vagy bárki jelentkezhet és felvételi van?

Köszönöm : )



2013. ápr. 17. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak meccsek, ahová elmennek a válogatott-megfigyelők, és ha látnak valami tehetséget az edzőn vagy levélen keresztül értesítenek. De ugye ehhez érdemes egy olyan csapatban játszani, ami indul egy ilyen országos bajnokságon.

(esetleg vannak táborok, pl Rátgéber tábor, kifizetsz jó sok pénzt, de ha tehetséges vagy, ott biztos észrevesznek)

2013. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem : ) Szóval hozzam mindig a legjobb formám, és egyszer majd valami országoson valaki talán felfigyel :D
2013. ápr. 17. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen sportág! Kézilabdában pl vannak olyan kupák, ahol kifejezetten az utánpótlásnak készül és a legjobbak vannak ott, meg van a balatonfüredi kézilabda iskola is.
2013. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kosárlabdában nincs ilyen hogy ifi!!!Ott serdülő,kadett,junior van.
2013. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ott serdülő,kadett,junior van"


Ezeket együtt pedig ifi korosztálynak hívják.


A Rátgéber táborban meg tényleg figyelnek ilyen tekintetben a tehetségre? Nem csak a fejlesztésre figyelnek?

2013. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom,nem vagyok Rátgéberes.
2013. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!