Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki/kik a világ...

Szerintetek ki/kik a világ legjobb futballmenedzsere/futballmenedzserei?

Figyelt kérdés
Mondhatsz több nevet is.

#legjobb #menedzser #futball #a világ legjobbjai
2013. ápr. 25. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen ÉN. Csak nem tudnak megfizetni.
2013. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Mourinho, hiszen a Porto-val és az Interrel is sikerült BL-t nyernie (úgy hogy nem is voltak esélyesek) és ha visszamegy a Chelsea-hez vszeg ott is lesznek további sikerei, akár bl is. Viszont Klopp is nagyszerű, hiszen a fiatal német sztárokból (Götze, Reus) egy olyan saját stílusú csapatot tudott összerakni, ami rutin nélkül el tudott jutni a legjobb négy közé a BL-ben. Kár, hogy a szezon végén szét fogják szedni ezt a rendkívüli csapatot.
2013. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sir Alex Ferguson,attól függetlenül,hogy már visszavonult.Azért gondoljatok bele,26 évig irányítani egyetlen klubbot úgy,hogy szinte fel sem merült az a kérdés,hogy le kellene váltani.Ezt azért az is bizonyítja,amit Giggs nyilatkozott:13 évesen találkoztam vele,most már lassan 40 vagyok,látott férfivá érni forrófejű tiniből.Érdeklődve várom életem második menedzserét...na,ez is sokat mondó,azt hiszem.
2013. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!