Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok az MKB Veszprém-...

Mit szóltok az MKB Veszprém- Kiel visszavágóhoz?

Figyelt kérdés

Én teljesen kiakadtam. Az első meccsen, szerintem a csapat baromi jól játszott. A bírók a 2 perceket "véletlenül" pont a fontosabb részeknél adták, valamint Nagy Laci 2 db kiállítása, valljuk be őszintén, jogosnak is lehetne ítélni, de azért ha Nagy Laci kiteszi a kezét oldalra védekezés céljából, az egy normál magasságú embernek nyak magasságban van. Így azért egy kis Kiel-i színészkedéssel adott a 2 perc...

Ami a második meccset illeti, a dán bírók, (szerintem) megint ellenünk fújtak. A játékosok is ezt nyilatkozták. Nagy Laci is mondta, hogy elég elkeserítő, hogy egy Kiel szintű csapatot a bíróknak kell segíteni... Vujin és Narcisse pedig a színészkedéseivel... Hiszen az EHF, már eldöntötte a meccs előtt: Kiel nélkül nincs döntő...

mit szóltatok hozzá?



2013. ápr. 28. 20:37
 1/4 anonim válasza:

Ez (2 gól oda) a reális különbség a két csapat között. Viszont a szomorú az, hogy Laciék erejükön felül teljesítettek, a THW meg saját formájához képest langyosan. Ebből a párosból nem mehetett tovább az MKB, talán jobb lett volna, ha megruháznak minket kint is, és itthon is.

A színészkedés a profi sport velejárója, de ebben a párharcban nem volt fer.

Laci felháborodása jogos, mert aki kint volt, látta mi történt. Már a szünetben is az volt a fő téma, hogy minősíthetetlen az asszisztencia. Ortega sajnos nem volt annyira tökös, hogy rácsapott volna az EHF felügyelők asztalára...

2013. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, de azért, az MKB-nak is volt elég nagy esélye. Így, hogy a kedves bírók nagylelkűen segítették a Kielt, lett egy gól a különbség. Ha a játékvezetéssel nincsen probléma, úgy gondolom, tovább jutott volna a Veszprém, ilyen játékkal.
2013. ápr. 30. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:

A hangulat magasan csillagos ötös volt a mérkőzésen. Hát a bírókról inkább nem írnék. Én is úgy gondolom hogy továbbjutottunk volna normális játékvezetéssel.

Ma pedig Etonak van a BL döntője. Remélem végre sikerül nekik:)

2013. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A hangulat brutális volt. Meg baromi jó volt látni, hogy a "mindenki pirosba" kezdeményezés sikeres lett. :)
2013. máj. 21. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!