Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kéziladba posztok?

Kéziladba posztok?

Figyelt kérdés
El akarok kezdeni kézilabdázni! Gondolom 14 évesen nem olyan késő! 190 cm 90 kg vagyok ezzel az "adottsággal" milyen poszton játszhatnék (kapus kivételével)?És esélyem lehet-e, hogy később nagyobb csapatba is bekerüljek?

2013. ápr. 29. 15:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és Pesten hol érdemes elkezdeni?
2013. ápr. 29. 15:39
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem átlövönek jó lennél!
2013. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az mitcsinál?
2013. ápr. 29. 17:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is: fiú vagy lány vagy? (az azért nem mindegy)

-a beállós az ellenfél falában játszik, itt a legnagyobb a megterhelés, tehát ide nagyon jó fizikum kell, általában a nagyabb testűek beállók

-átlövők: átlövik az ellenfél falát, a magas játékosok szoktak jók lenni itt, és akik mernek messziről lőni, és kellő erő van a lövésükben

-szélső: mozgékonyak, fürgék, robbanyékonyak, gyorsak, jól sprintelnek

-irányító: technikai tudás nagyon kell, kicsit hasonlít az átlövőhöz, de mégis jelentősen különbözik. ő mutatja be a figurát, és kiválóan kell látni a pályán

2013. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ajánlom, hogy nézd meg a játékukat:

-jobbszélső: Iváncsik Tamás

-balszélső: Iváncsik Gergő, Cristian Ugalde

-jobbátlövő: Nagy László, Marko Vujin

-irányító: Görbicz Anita, Császár Gábor

-balátlövő: Eduarda Amorim, Nikola Karabatić

-beálló: Zubai SZabolcs, Heidi Löke


Próbáltam ismertebbeket összeszedni, mert nem tudom, hogy mennyire vagy tisztába a kézilabda világával :) remlem segíthettem :)(előző voltam)

2013. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ez már így sokkal érthetőbb! Nekem mit javasolnál, melyiket válasszam, vagy melyikre van több "esélyem", hogy jó lennék benne.
2013. máj. 3. 22:30
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és hát ezzel a magassággal és súllyal, sanszos, hogy nem lány vagyok :D
2013. máj. 3. 22:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért, van ekkora lány :DDD

Én neked átlövőt, vagy beállót javasolnék.

2013. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon strapabíró vagy, akkor beálló, ha pedig erőset lősz, messziről is jól célzol, akkor pedig átlövőt:) de majd az edző amúgy is meglátja, hogy melyik való leginkább neked. Még lehet, hogy szélső leszel :DDD
2013. máj. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a szélső hosszútávon nem hiszem, hogy beválna :D de a beálló szerintem is jó lenne, eléggé strapabíró vagyok!
2013. máj. 4. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!