Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Ancelotti jobb...

Szerintetek Ancelotti jobb edző lenne a Real Madrid élén, mint most Mourinho?

Figyelt kérdés

#anelotti
2013. ápr. 30. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ... szerintem Mourinho egy egyéniség .. felépített egy csapatot kár lenne elmennie , viszont tuti nem fogják megkockáztatni a realnál hogy Casillas vagy Ramos elmegy . Ha BL győztes lesz a Real tuti megy , ha meg ma kiesik , hát akkor majd meglátjuk ... egynlőre vannak pletykák de csak akkor lesz biztos ha mást szereznek a helyére.
2013. ápr. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Mounál jobb edzőt nem fognak találni. Ezt még megbánják később mikor a chelseavel veri ki a bl-ből a nagyképű madridiakat.
2013. ápr. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%

csak tudnám ki az a casillas meg az a pocokfejű ramos. Inkább őket küldeném el mint az edzőt.

Anchelotti meg 1 nulla.

2013. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olasz edzőt Madridba? Felérne egy öngyilkossággal.
2013. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy kategória a 2 edző, nem biztos, hogy jobb Anchelotti, de ha elmegy ez a görény, már pedig el kell mennie, akkor szerintem jó választás.


Murinnyó már csak azért van ott, hogy a csapatmorált rugdossa. Összeveszett már Casillassal, Ramossal, Pepével meg még ki tudja kikkel, de állítólag az egész csapat rühelli, és nem is csodálom.

Nagy bátorság kellene ahhoz, hogy elküldjék Casillast és Ramost, már pedig ezek után egyikőjüknek menniük kell, és ha van egy kis jóérzés a vezetőségben zsozét küldik el, de úgy, hogy a lába nem éri a földet.


Egyéniség? Mert Anchelotti nem az?

2013. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na mit szóltok? Most már nem csak pletyka..
2013. jún. 25. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Mourinho mióta idejött lehetett érezni hogy nem tesz meg mindent a Realért..Remek edző,én imádtam a gyözni akarást a karakterét stb..de nem ő volt a legjobb edző,nem voltak meg azok az adottságai mint pl Del Bosqénak vagy Guardiolának,a profizmus utáni kis lépcső amin az utobb említett 2 edzőben meg voltak/vannak.Mourinho pótlására szerintem Ancelotti a legjobb..a másik alternatíva Heynckess lett volna de ő se lett volna egy hosszútávu megoldás max 2-3 évig lehetett volna az edzőnk,de hosszutávra ez sem megoldás..Igaz mondjuk egy Klopp,Löw,Laudrup lehet hogy jobb lett volna mint Carletto,de ök mozdithatalnak és nem biztos hogy egy akkora klubbot mint a Real madrid képesek lettek volna irányitani..Szerintem Ancelottiba megtaláltuk azt az edzőt akit a Madrid hosszú-hosszú ideje kereset..Úgy érzem sikeresek leszünk vele,nagyon sok sikert kivánok neki!!!Hala Madrid!!:)
2013. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!