Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Röplabda vagy kosárlabda?

Röplabda vagy kosárlabda?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamit sportolni, de nem tudom, hogy röpizzek vagy kosarazzak. Jó lenne, ha mondanátok még sportot, ami szerintetek jó. A válaszokat előre is köszönöm!!!

2013. máj. 2. 16:57
 1/5 Simon0211 ***** válasza:
76%
A "mondás" úgy tartja, hogy aki béna a focihoz az kosarazik, aki pedig még ahhoz is béna az röplabdázik. Persze ez csak egy poénos szöveg semmi alapja. Ha lány vagy én a röplabdát ajánlanám jobban ha fiú inkább a kosarat, ez persze csak az én általános javaslatom. A legjobb az ha minden sportot kipróbálsz 1 edzésre vagy 1 hétre ami felkelti az érdeklődésed. Ma már szinte minden edző megengedi hogy kipróbáld ingyenes egy órára az oktatását, a sportot. Én még szívesen ajánlok figyelmedbe küzdősportokat, ha úgy érzed néha jó lenne a gőzt kiadni és nem félsz egy kis fájdalomtól. De ha "magányos harcos" vagy akkor az úszás is szóba jöhet. De persze mindenkinek más sport fogja meg a szívét. Van aki a testépítés mellett köt ki, van aki golfban fogja örömét találni, van aki vívás szerelmese lesz stb. Tényleg írd fel egy listára azokat amik érdekelnek és próbáld ki egy-egy tréninget belőlük, majd aszerint válasz, melyik fogott meg a legjobban.
2013. máj. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BillyMarry válasza:
Ha lány vagy röpi ha fiú kosár
2013. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! (lány vagyok)
2013. máj. 12. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kosarazok lassan 4 éve, és lány vagyok. Nagyon imádom, de most egy kis időre lehet hogy hanyagolnom kell majd, mert mostanában iszonyatosan fáj a térdem.:/ Menj el a helyi kosárcsapat edzésére, nézd meg hogy hogy zajlik, és ha tetszik, beszélj az edzővel, és megtanít Téged kosarazni! Szerintem a kosár nem csak a fiúk sportja! :) 14/L
2013. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kosárlabda.6 éve kosarazok és lány vagyok. Durvább sport mint a röpi szerintem. Ha téged a röpi érdekel jobban és nem a kosár akkor válaszd azt. Próbáld ki mind2 egy-két napra
2021. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!